Stavbyvedúci pre Východné Slovensko

TuCon, a. s.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 100 EUR/mesiac- finálna mzda závisí od praxe a individuálnych skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie stavebných prác.
Zaisťovanie plynulosti výstavby a dodržiavanie časového a finančného harmonogramu stavby.
Kontrola kvality a množstva vykonaných prác.
Dodržiavanie kontrolných a skúšobných plánov.
Príprava a vypracovanie podkladov pre fakturáciu za stavebné práce.
Prideľovanie, organizovanie, riadenie a kontrola pracovných úloh pridelených podriadeným zamestnancom.
Koordinácia prác dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu.
Zodpovednosť za plnenie BOZP, OPP a ochranu životného prostredia.

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemný pracovný kolektív
- pravidelné vzdelávanie a školenia
- preplácanie cestovného, 13.plat, elektronické stravné lístky v plnej výške hradené
zamestnávateľom
- možnosť osobného a profesionálneho rozvoja
- firemné aktivity
- firemné auto na súkromné účely, telefón, notebook

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre divíziu inžinierskych stavieb, ktorá sa špecializuje na výstavbu a rekonštrukciu vodohospodárskych a dopravných stavieb.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis e-mailom alebo poštou na našu adresu.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme však odpovede zasielať len tým uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

TuCon, a.s. v plnej miere rešpektuje Zákon č. 18/2018 Zb.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Nariadenia EÚ č. 2016/679 - GDPR, preto, ak máte záujem, aby bolo Vaše CV zaradené do našej databázy, v závere Vášho CV prosím uveďte nasledovné: "Týmto dávam súhlas spol. TuCon, a.s. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise po dobu 6 mes., v zmysle Zákona č. 18/2018 Zb.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Nariadenia EÚ č. 2016/679 - GDPR".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SKSI - stavbyvedúci inžinierske stavby - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ostatné požiadavky:
- oprávnenie SKSI - stavbyvedúci inžinierske stavby -vítané
- časová flexibilita
- odolnosť voči stresu
- organizačné, riadiace a komunikačné schopnosti
- schopnosť prijímať rozhodnutia a zodpovednosť
- prax v odbore vítaná

Stavebná spoločnosť TuCon, a.s., so sídlom v Žiline úspešne pôsobí v oblasti stavebného podnikania na Slovensku i v zahraničí, predovšetkým ako dodávateľ stavebných prác v segmente podzemného staviteľstva a v oblasti budovania inžinierskych stavieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4596004  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac