Zmenový technik/majster

TuCon, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiac- finálna mzda závisí od praxe a individuálnych skúseností kandidáta + odmeny v závislosti od výsledkov stavieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozdeľovanie zamestnancov podľa zmenoviek
- evidencia príchodu a odchodu zamestnancov
- kontrola samotného výkonu zamestnancov, dodržiavanie postupov
- zodpovednosť za kontrolu kvality práce
- zodpovednosť za dodržiavanie postupov BOZP, predpísaného oblečenia a OOPP zamestnancov, prestávok zamestnancov
- zaškoľovanie nových zamestnancov
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného

- perspektívna práca v stavebnej spoločnosti so zahraničnou účasťou
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť osobného rastu
- cestovné náhrady

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis e-mailom alebo poštou na našu adresu.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme však odpovede zasielať len tým uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

TuCon, a.s. v plnej miere rešpektuje Zákon č. 18/2018 Zb.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Nariadenia EÚ č. 2016/679 - GDPR, preto, ak máte záujem, aby bolo Vaše CV zaradené do našej databázy, v závere Vášho CV prosím uveďte nasledovné: "Týmto dávam súhlas spol. TuCon, a.s. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise po dobu 6 mes., v zmysle Zákona č. 18/2018 Zb.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Nariadenia EÚ č. 2016/679 - GDPR".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v stavebníctve výhodou
- ochota pracovať v teréne, na stavbe
- samostatnosť, odolnosť voči stresu
- technické myslenie
- vysoké pracovné nasadenie
- ochota cestovať , miesto výkonu práce podľa stavby - na celom území Slovenska

Stavebná spoločnosť TuCon, a.s., so sídlom v Žiline úspešne pôsobí v oblasti stavebného podnikania na Slovensku i v zahraničí, predovšetkým ako dodávateľ stavebných prác v segmente podzemného staviteľstva a v oblasti budovania inžinierskych stavieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4065103  Dátum zverejnenia: 20.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac