Manažér prevádzky - Mondieu

Tucana Group s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- znalosť pokladničného systému
- zodpovednosť za financie a administratívu
- mesačné odpisy a inventúry
- ​​​práca s tímom - tímové vedenie, koordinácia tímu s chodom prevádzky
- dosahovanie nastavených deadlinou a focusov na výsledok
- dosahovanie nastavených obratov
- samostatné myslenie a organizačné schopnosti
- pravidelné školenia

​​​​​• udržiavanie priateľskej atmosféry, nastavených zásad a pracovného tempa vo vlastnom tíme

- ponúkame kreatívne, profesionálne a priateľské prostredie
- lákavé, moderné a dizajnové pracovné miesto
- zaujímavé finančné ohodnotenie s možnosťou osobných benefitov
- možnosť rozvoja v oblasti gastro kuchyne v rozvíjajúcej sa spoločnosti (Bratislava, Košice, Vysoké Tatry, Praha, Dubaj)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

manažér/zodpovedný vedúci prevádzky

Počet rokov praxe

1

Hľadáme:
- sebavedomého, profesne zdatného a seriózneho manažéra
- človeka s prirodzenou autoritou oprenou o skúsenosti, vzdelanie a profesionalitu
- človeka, čo má rád ľudí, vie ich motivovať, usmerňovať a rád zdieľa svoje nadobudnuté znalosti
- človeka, čo má dar empatie a školenia sú jeho obľúbenou činnosťou
- človeka, ktorý srší energiou a má snahu posúvať svoj tím smerom vpred

• očakávame profesionálny prístup s lojalitou k značke

Sme úspešná dynamická, rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou (Praha, Dubaj). V našich prevádzkach Vás čaká moderná, zážitková a špičková gastronómia. Naše bistrá si roky udržujú popredné miesto na slovenskej gastronomickej scéne.
ID: 4783342  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac