Správca budov

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 800 - 2 500 EUR/mesiacHrubá mesačná mzda v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Supervízia prevádzky a údržby budov
• Kontrola dodávky všetkých typov energií
• Autorizácia elektrických inštalácií
• Školenie pracovníkov na plynové a tlakové zariadenia, VZV a zdvíhacie zariadenia
• Kontrola funkčnosti a technického stavu vyhradených technických zariadení, osobných motorových vozidiel a zariadení, vplývajúcich na ochranu životného prostredia/ovzdušia
• Administratívna príprava podkladov pre kolaudácie (zabezpečenie revízií vyhradených zariadení, podklady pre živ. prostredie, inšpektorát práce, technická inšpekcia a prevádzkové predpisy)
• Zodpovednosť za všetky zariadenia, za správu a udržiavanie budov, za predkladanú sprievodnú technickú a legislatívnu dokumentáciu
• Osvedčenie elektrotechnika pre samostatnú činnosť minimálne § 22 / ideálne § 23
• Osvedčenie pre zabezpečenie prevádzky plynových zariadení revízny technik plynových zariadení pre skupinu A aj B podľa vyhlášky 508/2009
• Osvedčenie pre zabezpečenie opráv a prehliadok prevádzky plynových zariadení
• Osvedčenie pre zabezpečenie prevádzky tlakových zariadení, revízny technik tlakových zariadení
• Osvedčenie pre prevádzku vzduchotechnických jednotiek a chladenia, poznať princíp vetrania a chladenia priemyselných budov

• stabilná práca s pravidelným príjmom
• 13. a 14. mzda po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru
• mesačná výkonnostná prémia do výšky 15%
• doprava Žarnovica - Žiar nad Hronom a späť zdarma
• doprava Žarnovica - Nová Baňa a späť zdarma
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• príspevok na občerstvenie 14,- EUR mesačne
• príspevok na rekreáciu v zmysle zákona vo výške 275,-EUR
• motivačné odmeny počas roka
• spoločenské akcie
• sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické (Strojárske alebo elektrotechnické)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ alebo VŠ technická (strojnícke / elektrotechnické)
• Vyhláška §23, ideálne certifikát revízneho technika §24
• Povolenie na prácu s vysokým napätím
• Znalosť vzduchotechniky a kúrenia
• Manuálna zručnosť
• Zrozumiteľná komunikácia
• Rozhodnosť

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4438875  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac