Можливість для людей з України

Operátor výroby

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
Ihneď
1 200 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od pracovných skúseností Hrubá mesačná mzda je 1200 EUR (základná mzda od 750 eur + príplatky + mesačná prémia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• jednoduché nastavovacie práce pre plynulý chod výrobnej linky
• odstraňovanie bežných porúch na výrobnej linke
• vykonávanie pravidelných aj náhodných kontrol výroby
• práca v nepretržitej prevádzke: 2 x ranná; 2 x nočná; 2 x poobedná; 2 x voľno

• stabilná práca s pravidelným príjmom
• 13. a 14. mzda po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru
• mesačná výkonnostná prémia do výšky 30%
• mesačná prítomnostná prémia 80,-EUR
• doprava Žarnovica - Žiar nad Hronom a späť zdarma
• doprava Žarnovica - Nová Baňa a späť zdarma
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• príspevok na občerstvenie 10,- EUR mesačne
• príspevok na rekreáciu v zmysle zákona do výšky 275,-EUR
• motivačné odmeny počas roka
• spoločenské akcie (deň rodiny, vianočná večera, party)
• sociálne benefity

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax na podobnej pozícii vítaná
• hľadáme manuálne zručných kandidátov
• vzdelanie technického alebo strojárskeho zamerania je vítané
• vyžaduje sa zodpovednosť k práci a dochvíľnosť

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Blahová, M.A.
Tel.: +421907343669
E-mail: poslať životopis
ID: 4347628  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac