Technológ

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacOd 1 800 EUR/mesiac Hrubá mesačná mzda v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Optimalizácia zariadení výrobných liniek
- Určovanie pracovných a technologických postupov
- Zodpovednosť za výrobu vzoriek + nábehu nových projektov
- Vykonávanie náhodných kontrol priebehu výroby
- Podpora oddelenia plánovania výroby pri príprave plánu výroby
- Podpora úseku údržby pri diagnostike chronických porúch na výrobných zariadeniach
- Vylepšovanie výrobného procesu a technologických postupov, vrátane generálnych opráv a implementácií nových technológií do výroby
- Vyhodnocovanie poruchových hlásení a prijímanie nápravných opatrení
- Vypracovávanie, vydávanie, schvaľovanie, činností v systéme 5S aktivít v rámci oddelenia
- Príprava podklady pre zostavenie špecifikácie výrobných príkazov

• stabilná práca s pravidelným príjmom
• mesačná prémia do 15%
• 13. a 14. mzda po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• príspevok na občerstvenie 14,- EUR mesačne
• príspevok na rekreáciu v zmysle zákona do výšky 275,-EUR
• motivačné odmeny počas roka
• spoločenské akcie (deň rodiny, vianočná večera)
• sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické (Strojárske alebo elektrotechnické)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vysokoškolské vzdelanie I. / II. stupňa, zamerania: technické (strojnícke / elektrotechnické)
• analytické myslenie
• ochota samoštúdia a neustáleho zlepšovania vedomostí z pridelenej oblasti
• AJ – stredne pokročilý, NJ výhodou
• Znalosť čítania technickej dokumentácie
• Znalosti nástrojov kvality
• MS office pokročilý
• Iniciatívnosť a proaktívny prístup pri riešení problémov
• samostatnosť
•tímovosť
• odolnosť voči stresu

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4069821  Dátum zverejnenia: 4.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac