Kontrolór kvality

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ASAP
870 EUR/mesiac820 - 1 270 EUR/mesiac Finálna mzda závisí od pracovných skúseností Hrubá mesačná mzda je cca 1270 EUR (základná mzda od 820 eur + príplatky + mesačná prémia + prítomnostná prémia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie výstupnej kontroly produkcie
• spolupráca pri riešení problémov so vstupným materiálom
• zakladanie evidencie a dokumentácie
• kontrola dodržiavania technologických postupov
• spolupráca na auditoch
• vykonávanie operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného
• práca v nepretržitej prevádzke: 2 x ranná; 2 x nočná; 2 x poobedná; 2 x voľno

• stabilná práca s pravidelným príjmom
• 13. a 14. mzda po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru
• mesačná výkonnostná prémia do výšky 30%
• mesačná prítomnostná prémia 80,-EUR
• doprava Žarnovica - Žiar nad Hronom a späť zdarma
• doprava Žarnovica - Nová Baňa a späť zdarma
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• príspevok na občerstvenie 10,- EUR mesačne
• príspevok na rekreáciu v zmysle zákona do výšky 275,-EUR
• motivačné odmeny počas roka
• spoločenské akcie (deň rodiny, vianočná večera)
• sociálne benefity

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer (strojárstvo, chémia)

• prax na podobnej pozícií aspoň 1 rok podmienkou
• prax na oddelení kvality v laboratóriu výhodou
• dochvíľnosť, spoľahlivosť
• ochota pracovať na zmeny (8hod./4 zmeny)
• samostatnosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa
• zodpovedný prístup k práci, precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3692092  Dátum zverejnenia: 13.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac