Elektrotechnik

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacOd 900 EUR brutto mesačne, podľa skúseností kandidáta (plus zákonné príplatky a iné odmeny v mesačnej výške cca 200-250 EUR). Ostatné súčasti odmeňovacieho systému sú uvedené nižšie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho výrobného závodu hľadáme šikovného kolegu so znalosťou elektrikárskej práce, ktorý doplní tím údržby.

Hlavná pracovná náplň:
- Preventívna údržba a oprava zariadení.
- Vykonávanie mechano a elektro opráv a údržieb na linkách a strojných zariadeniach.
- Orientácia v normách a technickej dokumentácii v elektrotechnike.
- Čítanie technickej dokumentácie.
- Dodržiavanie výrobných postupov, kvality a záväzných pracovných noriem.
- Vykonávanie mazania strojných zariadení počas TPM.
- Kontrola strojných zariadení a mazacích miest strojov.
- Udržiavanie stavu strojov v dobrých podmienkach pre bezproblémový chod.
- Práca v nepretržitej prevádzke na 4 zmeny.
- Platná odborná spôsobilosť podľa § 22 Samostatný elektrotechnik.

- stabilná práca s pravidelným príjmom, v príjemnom pracovnom prostredí,
- mesačná prémia
- 13. a 14. plat na základe splnených cieľov
- príspevok na dopravu,
- odmena za odporučenie,
- doprava smer Žarnovica - Žiar nad Hronom zdarma,
- spoločenské akcie, akcie pre rodinných príslušníkov,
- stravovacie karty,
- sociálne benefity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechatronika, elektrotechnika

Počet rokov praxe

2

- prax na obdobnej pozícii vo výrobe min. 2 roky,
- vyhláška 508/2009 §22,
- práca v kolektíve,
- snaha zdokonalovať sa,
- vyžaduje sa zodpovednosť k práci a dochvíľnosť,
- ochota pracovať na zmeny (8hod./4 zmeny).

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Partizánska 87
966 81 Žarnovica

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Krnavcová, M.Sc.
Tel.: +421905550280
E-mail: poslať životopis
ID: 3646063  Dátum zverejnenia: 29.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac