Можливість для людей з України

Elektrotechnik

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacOd 1800 EUR brutto mesačne, podľa skúseností kandidáta (plus zákonné príplatky a mesačné odmeny cca 450 eur). Ostatné súčasti odmeňovacieho systému sú uvedené nižšie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne rieši technické problémy vo výrobnom procese z hľadiska elektrotechniky a procesnej automatizácie – PLC, frekvenčné meniče a pod
- Analyzuje poruchy a navrhuje nápravné opatrenie
- Programuje a inovuje programy PLC a HMI. Zodpovedá za aktualizáciu a zálohovanie riadiacich programov pre stroje a výrobné linky
- Vykonávanie plánovanej preventívnej a prediktívnej údržby
- Odstraňovanie elektrických porúch vrátane drobných mechanických opráv na výrobných strojných zariadeniach
- Orientácia v normách a technickej dokumentácii v elektrotechnike
- Dodržiavanie technologických postupov, kvality a záväzných pracovných noriem
- Kontrola strojných zariadení a mazacích miest strojov
- Práca v nepretržitej prevádzke na 4 zmeny

• stabilná práca s pravidelným príjmom
• 13. a 14. mzda po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru
• mesačná výkonnostná prémia do výšky 30%
• mesačná prítomnostná prémia 80,-EUR
• doprava Žarnovica - Žiar nad Hronom a späť zdarma
• doprava Žarnovica - Nová Baňa a späť zdarma
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• príspevok na občerstvenie 10,- EUR mesačne
• príspevok na rekreáciu v zmysle zákona do výšky 275,-EUR
• motivačné odmeny počas roka
• spoločenské akcie (deň rodiny, vianočná večera)
• sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechatronika, elektrotechnika

Počet rokov praxe

2

- vyhláška č. 508/2009 Z. z. , §22
- programovanie a inovácia v PLC, HMI Siemens
- vyžaduje sa manuálna zručnosť, precíznosť a dochvíľnosť
- tímový hráč, samostatnosť pri plnení úloh, komplexný pohľad na údržbu (technické myslenie)
- min. SŠ vzdelanie v odbore elektrotechnik

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3646063  Dátum zverejnenia: 20.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac