Špecialista kvality

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spolupodieľanie sa na neustálom zlepšovaní procesov a výrobkov (P08; P13),
• Riešenie kvalitatívnych problémov a nezhôd,
• Spolupodieľanie sa pri riešení interných reklamácií a externých reklamácií, úzka spolupráca s vedúcimi oddelení, procesným inžinierom a technológom,
• Sledovanie a reportovanie najzávažnejších chýb, resp. nedostatkov vo výrobnom procese,
• Pripravovanie a spracovanie mesačných reportov pre QM (Grafické znázornenia),
• Prezentovanie top problémov v sledovanom období,
• Preverovanie prijímania nápravných opatrení pri opakovanom výskyte chýb,
• Prezentovanie príčiny chýb, následkov a následný návrh opatrení na zlepšenie procesu internej kvality,
• A ďalšie plnenie pracovných úloh podľa príkazov priameho nadriadeného.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1300€ brutto

- Stabilná práca s pravidelným príjmom a v príjemnom pracovnom prostredí,
- 13. a 14. plat po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru (v 100%tnej výške základnej mzdy).
- Skvelá príležitosť pre profesionálny a osobnostný rozvoj,
- Priestor pre uplatnenie vlastných nápadov,
- Priateľská atmosféra a podpora celého tímu,
- Zamestnanecké benefity,
- Spoločenské akcie,
- Príspevok na dopravu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- VŠ vzdelanie
- Min. trojročné pracovné skúsenosti v oblasti kvality vo výrobnej spoločnosti
- Znalosť kvalitatívnych nástrojov (SIX SIGMA, KAIZEN a iné)
- Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou
- Proaktívny prístup k riešeniu problémov
- Dobrý Time management

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Partizánska 87
966 81 Žarnovica
www.tubex.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristína Bežová
Tel.: +421905500033
E-mail: poslať životopis
ID: 3646049   Dátum zverejnenia: 16.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300€ brutto