Customer Service Leader

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ASAP
2 200 EUR/mesiacOd 2200 eur a viac v závislosti od pracovných skúseností .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cítite sa vo vedení a motivovaní zamestnancov ako ryba vo vode? Láka Vás práca v medzinárodnej spoločnosti s aktívnym využitím cudzieho jazyka? Hľadáme práve Vás!
Na tejto pozícii bude Vašou prvou zodpovednosťou koučovanie a mentoring CS tímu a ich motivácia k tomu, aby poskytovali výnimočný zákaznícky servis. Team Leader okrem toho dbá na dodržiavanie a plnenie všetkých procesov, termínov a plnenie KPI.

Šťastní zákazníci zvyšujú dobré meno spoločnosti. CS Leader usilovne pracuje na budovaní lojálnej zákazníckej základne. Ak medzi zamestnancami existujú problémy, napraví situáciu skôr ako ovplyvnia kultúru pracoviska.

Ďalšie úlohy:
• Účasť na stretnutiach SC a ostatných oddelení, zabezpečenie plynulej internej komunikácie;
• Monitorovanie spracúvania objednávok a komunikácie so zákazníkmi, nastavenie štandardov;
• Podpora pri tvorbe predajných cien, technických zmien, nových projektov a iných požiadaviek zákazníka;
• Pravidelné reportovanie výsledkov činnosti oddelenia, výsledkov predaja spoločnosti, trendy a analýzy vzniknutých rozdielov;
• Určovanie dostupnosti zásob, obrátkovosti zásob a definovanie akcií v rámci tímu, na ich optimalizáciu;
• Identifikácia oblastí, ktoré potrebujú zlepšenie a navrhovanie funkčných riešení problémov;
• Optimalizácia procesov v rámci oddelenia zákazníckeho servisu tak, aby boli požiadavky zákazníkov (interných aj externých) splnené v požadovanom čase a požadovanom množstve.
• Implementácia EDI.

- Stabilná práca s pravidelným príjmom a v príjemnom pracovnom prostredí
- Ročný bonus na základe dosiahnutých ukazovateľov a splnených cieľov
- Skvelá príležitosť pre profesionálny a osobnostný rozvoj
- Priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
- Priateľská atmosféra a podpora celého CS tímu
- Zamestnanecké benefity
- Spoločenské akcie
- Príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

• Prax v oblasti komunikácie so zákazníkmi a vedením tímu vo výrobnej spoločnosti,
• Znalosť anglického jazyka na úrovni C1 podmienkou,
• Skúsenosť s riadením objednávok,
• Skúsenosť s EDI,
• Znalosť informačných systémov MS Word, MS Excel, MS Outlook, internet na pokročilej úrovni,
• Dobré komunikačné a organizačné schopnosti, zodpovedný prístup k práci,
• Schopnosť rozhodnúť sa a prijať zodpovednosť aj v prípade riešenia zložitejších a náročných problémov,
• Precíznosť, operatívnosť, schopnosť absorbovať veľké množstvo informácií, samostatnosť,
• Asertivita,
• Príjemné vystupovanie.

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3622031  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac