HR Business partner

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1 250 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozširujúceho sa HR tímu hľadáme HR business partnera, s veľkou dávkou energie a entuziazmu a s chuťou pracovať v prostredí medzinárodnej spoločnosti.
Čo ťa na pozícii čaká?Budeš :
• Riadiť a inovovať proces náboru.
• Participovať na procese nástupu a adaptácie novoprijatých zamestnancov,
koordinovať úvodný proces zaškolenia.
• Identifikovať a analyzovať vzdelávacie a rozvojové potreby, nastavovať nové
procesy/smernice.
• Zbierať a analyzovať trhové dáta k odmeňovaniu, riadiť prieskum platov a
benefitov, navrhovať nové nástroje na odmeňovanie, pripravovať smernice a
ich aktualizácie.
• Poskytovať poradenstvo v pracovno-právnej oblasti vedúcim príslušných
oddelení ako aj ich podriadeným.
• Riadiť výstupný proces a viesť výstupné pohovory so zamestnancami.
• Spolupodieľať sa na ostatných HR projektoch (interné postupy a prieskumy, inovácie HR procesov, hodnotenia, odmeňovanie a benefitný systém).
• Podieľať sa na tvorbe stratégie a implementácii HR procesov.
• HR reporting a štatistiky.

- zaujímavú prácu v medzinárodnom pracovnom prostredí,
- skvelú príležitosť pre profesionálny a osobnostný rozvoj,
- priateľskú atmosféru a podporu celého HR tímu,
- zamestnanecké benefity,
- 13. a 14. plat po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru (v 100%tnej výške základnej mzdy),
- spoločenské akcie,
- príspevok na dopravu.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

VŠ vzdelanie,
minimálne 2-ročná prax na pozícii Personalista /HR Business Partner/ podmienkou,
výborná znalosť v oblasti personalistiky ( zákonník práce),
koncepčné myslenie, schopnosť chápať súvislosti,
komunikačné a negociačné zručnosti,
proaktívny prístup,
samostatnosť, schopnosť určiť si priority,
aktívna znalosť anglického jazyka,
PC znalosti ( MS office).

Tešíme sa na Teba!

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Partizánska 87
966 81 Žarnovica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klaudia Hósová Kasanová
Tel.: +421456780674
E-mail: poslať životopis
ID: 3316623   Dátum zverejnenia: 12.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 250 Eur