Manažér kvality

TUBAPACK, a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie procesov kvality s ohľadom na potreby a očakávania zákazníkov a iných zainteresovaných strán
- Operatívne riadenie a zabezpečovanie kvality
- Koordinácia a kontrola nápravných a preventívnych činností vyplývajúcich zo sťažností a reklamácií
- Riadenie a aplikácia systému integrovaného manažérstva ( IMS) a jeho trvalého zlepšenia
- Zodpovedá za činnosti v oblasti požiarnej ochrany v spoločnosti TUBAPACK, a. s.
- Zodpovedá za činnosti v oblasti BOZP podľa špecifikácie OHSAS 18001
- Zodpovedá za činnosti v oblasti environmentu podľa ISO 14001

Práca v stabilnej spoločnosti
Osobný a profesionálny rast
Doplnkové dôchodkové sporenie
13., 14. plat
Výhody zo sociálneho fondu

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom zasielajte do 27.3.2019.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.
Súčasťou výberového konania bude aj testovanie vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažérstvo kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou je prax na podobnej pracovnej pozícii a znalosť TQM a ISO
Komunikačné schopnosti a asertívne správanie
Operatívnosť
Samostatnosť v práci

Výrobca hliníkových a laminátových túb (www.tubapack.eu)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Priemyselná 12
965 63 Žiar nad Hronom

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Blahová, M.A.
Tel.: +421917527153
E-mail: poslať životopis
ID: 998627   Dátum zverejnenia: 28.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750-1000