Zmenový majster

TUBAPACK, a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacMzda závisí od kvalifikácie a skúseností kandidáta. 13. a 14. plat + iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• realizácia výroby na zmenách podľa plánu výroby
• evidencia výroby po každej zmene po jednotlivých výrobných zariadeniach spolu s evidenciou nezhodnej výroby (Microsoft Office a ERP)
• efektívne využitie zariadení, materiálu a ľudských zdrojov
• koordinácia činností výroby a údržby
• kontrola dodržiavania technologických, pracovných, kontrolných a ostatných predpisov, OOPP, BP, BOZP, environmentu, čistoty a poriadku
• plánovanie, kontrolovanie a spracovanie dochádzky zamestnancov

• práca v stabilnej spoločnosti
• osobný a profesijný rast
• 13. a 14. plat (už aj pre novonastúpených pracovníkov)
• príspevok na dopravu až do výšky 100,- EUR mesačne
• odmena za prítomnosť v práci 500,-EUR za polrok
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v závislosti od veku a odpracovanej doby do výšky 5% z vymeriavacieho základu
• odmena za odporučenie nového kolegu 300,-EUR
• príspevok na rekreáciu v zmysle zákona vo výške 275,-EUR
• odmena pri pracovnom jubileu podľa platnej Kolektívnej zmluvy
• príplatky za zmennosť nad rámec Zákonníka práce
• stravné lístky alebo finančný príspevok na stravovanie
• motivačné odmeny počas roka
• výhody zo sociálneho fondu
• práca v nepretržitom režime (2 x R; 2 x N; 2 x P; 2 dni voľno)
• základná mesačná mzda 900,- EUR + pravidelné mesačné odmeny 450,- EUR + príplatky cca 250,-EUR

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom zasielajte do 26.03.2024.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.
Súčasťou výberového konania bude aj testovanie vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• zodpovednosť a samostatnosť v práci
• technické myslenie
• skúsenosti s organizáciou a vedením pracovného kolektívu
• prax na podobnej pozícii výhodou

Výrobca hliníkových a laminátových túb (www.tubapack.eu)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3350593  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac