Vedúci predaja

TUBAPACK, a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 200 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 1200,- EUR + pravidelné mesačné odmeny 600,- EUR = 1800,- EUR + 13. a 14. plat a motivačné odmeny. Mzda môže byť vyššia v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie plynulého chodu oddelenia predaja
• riadenie, plánovanie a koordinovanie oddelenia predaja
• tvorba obchodných plánov, marketingových štúdií a potrebných analýz
• implementácia a rozvoj obchodnej stratégie na dosiahnutie plánovaných cieľov
• vytváranie ponúk a cenových kalkulácii
• reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému, účasť na poradách

• práca v stabilnej spoločnosti
• osobný a profesijný rast
• doplnkové dôchodkové sporenie
• 13. a 14. plat (už aj pre novonastúpených pracovníkov)
• príspevok na dopravu až do výšky 100,- EUR
• motivačné odmeny počas roka
• výhody zo sociálneho fondu

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom zasielajte do 19.5.2021.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.
Súčasťou výberového konania bude aj testovanie vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• znalosť anglického jazyka na úrovni C1 , znalosť nemeckého jazyka vítaná
• silná vlastná motivácia
• zodpovednosť, vlastná iniciatíva a flexibilita, profesionálny prístup
• komunikácia a tímová práca
• organizačné a analytické schopnosti
• schopnosť strategicky myslieť
• prax na obdobnej pozícii
• výborná užívateľská znalosť MS Office

Výrobca hliníkových a laminátových túb (www.tubapack.eu)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3319718  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac