Kontrolór kvality

TUBAPACK, a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
960 - 1 000 EUR/mesiacMzda závisí od kvalifikácie a skúseností kandidáta. 13. a 14. plat + iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• medzioperačná a výstupná kontrola laminátových a hliníkových túb
• odber vzoriek podľa platnej pracovnej inštrukcie
• evidencia výsledkov kontroly

• práca v stabilnej spoločnosti
• osobný a profesijný rast
• 13. a 14. plat (už aj pre novonastúpených pracovníkov)
• príspevok na dopravu až do výšky 100,- EUR mesačne
• odmena za prítomnosť v práci 400,-EUR za polrok
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v závislosti od veku a odpracovanej doby do výšky 5% z vymeriavacieho základu
• odmena za odporučenie nového kolegu 300,-EUR
• príspevok na rekreáciu v zmysle zákona vo výške 275,-EUR
• odmena pri pracovnom jubileu podľa platnej Kolektívnej zmluvy
• príplatky za zmennosť nad rámec Zákonníka práce
• stravné lístky alebo finančný príspevok na stravovanie
• motivačné odmeny počas roka
• výhody zo sociálneho fondu
• práca v nepretržitom režime (2 x R; 2 x N; 2 x P; 2 dni voľno)
• základná mesačná mzda 450,- EUR + pravidelné mesačné odmeny 310,-EUR = 760,- EUR + príplatky cca 200,- EUR

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijnými životopismi zasielajte do 2.11.2023.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.
Súčasťou výberového konania bude aj testovanie vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax na podobnej pozícii výhodou
• precíznosť a presnosť
• zodpovednosť
• spoľahlivosť
• zmysel pre poriadok

Výrobca hliníkových a laminátových túb (www.tubapack.eu)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3299993  Dátum zverejnenia: 2.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 960 EUR/mesiac