Zoraďovač výrobnej linky

TUBAPACK, a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 350 EUR/mesiacMzda môže byť vyššia v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta. 13. a 14. plat + iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš technické myslenie? Voňajú Ti stroje?
TUBAPACK,a.s. Ti ponúka prácu ZORAĎOVAČA!
Motivujúce platové ohodnotenie, ročné navyšovanie miezd na základe Tvojej snahy.
Staň sa súčasťou stabilnej slovenskej spoločnosti.
Náplň práce:
• zabezpečenie plynulého a bezporuchového chodu výrobnej linky
• zoraďovanie, prestavovanie a nastavovanie jednotlivých častí linky podľa technickej predlohy
• dodržiavanie technických noriem, technologických postupov a parametrov
• vypĺňanie požadovaných prevádzkových dokumentov

• práca v stabilnej spoločnosti
• osobný a profesijný rast
• 13. a 14. plat (už aj pre novonastúpených pracovníkov)
• príspevok na dopravu až do výšky 100,- EUR mesačne
• odmena za prítomnosť v práci 350,-EUR za polrok
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v závislosti od veku a odpracovanej doby do výšky 5% z vymeriavacieho základu
• odmena za odporučenie nového kolegu 300,-EUR
• príspevok na rekreáciu v zmysle zákona vo výške 275,-EUR
• odmena pri pracovnom jubileu podľa platnej Kolektívnej zmluvy
• príplatky za zmennosť nad rámec Zákonníka práce
• stravné lístky alebo finančný príspevok na stravovanie
• motivačné odmeny počas roka
• výhody zo sociálneho fondu
• práca v nepretržitom režime (2 x R; 2 x N; 2 x P; 2 dni voľno)
• základná mesačná mzda 600,- EUR + pravidelné mesačné odmeny 400,-EUR + príplatky cca 200,-EUR

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom zasielajte do 13.1.2023.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax v odbore vítaná
• vzťah k práci technického zamerania
• precíznosť a presnosť
• zodpovednosť
• spoľahlivosť

Výrobca hliníkových a laminátových túb (www.tubapack.eu)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3258520  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac