Údržbár

TUBAPACK, a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 640 EUR + pravidelné mesačné odmeny 450 EUR = 1090 EUR + príplatky, 13. a 14. plat, motivačné odmeny. Mzda môže byť vyššia v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odstraňovanie porúch na výrobných zariadeniach (elektrické,
mechanické, pneumatické)
- opravy zariadení (bežné, stredné, generálne)
- technická podpora ostatných výrobných častí za účelom minimalizácie prestojov
- spolupráca na dlhodobých projektoch v oblasti elektro a riadiacich systémov na
výrobných zariadeniach

Práca v stabilnej spoločnosti
Osobný a profesijný rast
13. a 14. plat
Motivačné odmeny počas roka
Doplnkové dôchodkové sporenie
Príplatky za zmennosť nad rámec Zákonníka práce
Výhody zo sociálneho fondu

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijnými životopismi zasielajte do 7.10.2020.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.10.2020 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pracovník údržby riadiacich systémov: elektrotechnické vzdelanie §22 Vyhl. 508/2009 Z.z., so znalosťou diagnostikovania porúch na technologických zariadeniach a školením na riadiace systémy SIMATIC S7, OMRON NX1

Výrobca hliníkových a laminátových túb (www.tubapack.eu)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Priemyselná 12
965 63 Žiar nad Hronom

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Blahová, M.A.
Tel.: +421917527153
E-mail: poslať životopis
ID: 3250285  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac