Vedúci nákupu a logistiky

TUBAPACK, a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 800 EUR/mesiacMzda môže byť vyššia v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná zodpovednosť za výber dodávateľov pre relevantnú produktovú kategóriu,
- obchodné rokovania s potenciálnymi dodávateľmi, vyjednávanie zmluvných podmienok,
- komunikácia s dodávateľmi, operatívne riešenie reklamácií,
- spolupráca s dodávateľmi v oblasti kvality, vykonávanie auditov v dodávateľských firmách,
- spracovanie štatistík, monitorovanie trhu, reporting,
- vypracovanie a správa obchodných zmlúv a objednávok,
- zodpovednosť za správnosť došlých faktúr a vyšlých objednávok,
- riešenie problémových situácií a zabezpečovanie bezproblémového chodu materiálu,
- absolvovanie služobných ciest za účelom osobného stretnutia s dodávateľmi,
- riadenie a monitorovanie aktivít oddelenia s cieľom dosahovať plánované výsledky,
- organizovanie, usmerňovanie a kontrolovanie činnosti podriadených zamestnancov,
- zabezpečenie dopravy tovaru a výrobkov, kontakt s prepravnými spoločnosťami,
- organizácia a výkon inventúr tovaru v jednotlivých skladoch spoločnosti,
- optimalizácia výšky skladových zásob,
- vyhodnocovanie obrátkovosti tovaru na jednotlivých skladoch,
- organizácia skladového manažmentu s ohľadom na expiračné doby naskladneného tovaru,
- organizácia celokamiónovej logistiky, ako i logistiky malých množstiev.

Práca v stabilnej spoločnosti
Osobný a profesijný rast
13. a 14. plat
Motivačné odmeny počas roka
Doplnkové dôchodkové sporenie
Príplatky za zmennosť nad rámec Zákonníka práce
Výhody zo sociálneho fondu

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom zasielajte do 30.9.2020.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Súčasťou výberového konania bude aj testovanie vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti na podobnej pozícií,
- flexibilita,
- proaktivita,
- organizačné schopnosti,
- samostatnosť v práci a prístupe k zákazníkovi.

Výrobca hliníkových a laminátových túb (www.tubapack.eu)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1308611  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac