Front-end Web Developer

TTS spol. s r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 3148/61, 962 12 Detva
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.02.2019
od 1000 € (finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce TPP/SZČO)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu (6 interní zamestnanci + 1 externý) hľadáme šikovného kolegu, ktorý nám pomôže s rastúcim dopytom po naších riešeniach, väčšinou v oblasti tvorby webov, e-shopov a v blízkej budúcnosti sa plánujeme venovať aj jednoduchším aplikáciám. Ak vieš čo to je WordPress, child-téma, poznáš CSS, vieš vytvoriť „custom post type“, alebo napríklad upraviť .php šablónu WP témy podľa potrieb klienta – je veľká pravdepodobnosť, že hľaldáme práve teba!
Náplň práce:
- Pracujeme hlavne s WordPressom a WooCommerce – dizajny si do CMS kódime sami na základe vytvorenej grafiky, alebo upravujeme rôzne šablóny podľa potrieb klienta
- Ladenie WordPress webov z hľadiska rýchlosti, SEO, prehľad o pluginoch – WordPress by si mal mať v malíčku
- Weby robíme buď od základu, alebo robíme menšie aj väčšie zásahy do už nakódených riešení
Obrovskou výhodou je, ak máš skúseností s grafikou, web dizajnom, máš grafické cítenie a vieš pomôcť kolegom grafikom tým, že si niektoré assety povytváraš aj sám. Ak si dokonca trúfaš na návrh celého dizajnu, je to ešte lepšie. A ak si navyše doma aj vo webovej analytike a nerobí ti problém nastavovať PPC kampane, tak si rovno prines prezúvky!

- Práca s modernými technológiami
- Spoločné (a zabezpečené) obedy
- Sviatky a víkendy off
- Práca v mladom energickom tíme
- Motivačné príplatky za vzdelávanie, absolvovanie kurzov a dosiahnutie rôznych certifikátov
- Flexibilná pracovná doba (vieme sa ti prispôsobiť)
- Niekoľko krát za rok zaujímavé teambuildingy
- Pravidelné spoločné raňajky
- Nové moderné priestory
- Random výlety do neskutočnej Podpolianskej prírody :)

Tvoje CV spolu s portfóliom/ukážkami prác nám zašli na [email protected]. Ak nás zaujmeš, veľmi radi ťa uvidíme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Web Developer, HTML CSS PHP programátor, Web Dizajnér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Expert
CSS - Expert
WordPress - Expert
JavaScript - Základy
PHP - Základy
Adobe Photoshop - Základy
Adobe Illustrator - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť, svedomitosť, dôslednosť a zodpovednosť
- ochota učiť sa a vedieť si dohľadať veci – 90% problémov a medzier v znalostiach sa dá dohnať zadaním správnej otázky do Google 
- Práca s webmi a e-shopmi ťa proste baví
- Zmysel pre poriadok a zmysel pre detail
- Mal by si byť aj samostatný, aj tímový hráč (podľa projektu a situácie)
- Ochota učiť sa od druhých, a svoje skúsenosti naopak odovzdávať ďalej
- Občas treba zvládnuť stresovú situáciu a zvyknúť si, že čas beží rýchlejšie, keď sa blížia deadliny

Digitálna marketingová agentúra vo Zvolene.
Tvoríme hlavne weby, eshopy, spravujeme online kampane.
Bavia nás sofistikovanejšie projekty, v rámci ktorých prepájame eshopy a weby s rôznymi informačnými systémami.
Staráme sa o performance klientských webov a eshopov, PPC, SEO, Social Media. Okrem iného máme vlastný online projekt, na ktorom skúšame všetko možné, čo online znesie :)

Side business:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3553018  Dátum zverejnenia: 4.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 € (finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce TPP/SZČO)