Front-end Web Developer

TTS spol. s r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 3148/61, 962 12 Detva
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.02.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu (6 interní zamestnanci + 1 externý) hľadáme šikovného kolegu, ktorý nám pomôže s rastúcim dopytom po naších riešeniach, väčšinou v oblasti tvorby webov, e-shopov a v blízkej budúcnosti sa plánujeme venovať aj jednoduchším aplikáciám. Ak vieš čo to je WordPress, child-téma, poznáš CSS, vieš vytvoriť „custom post type“, alebo napríklad upraviť .php šablónu WP témy podľa potrieb klienta – je veľká pravdepodobnosť, že hľaldáme práve teba!
Náplň práce:
- Pracujeme hlavne s WordPressom a WooCommerce – dizajny si do CMS kódime sami na základe vytvorenej grafiky, alebo upravujeme rôzne šablóny podľa potrieb klienta
- Ladenie WordPress webov z hľadiska rýchlosti, SEO, prehľad o pluginoch – WordPress by si mal mať v malíčku
- Weby robíme buď od základu, alebo robíme menšie aj väčšie zásahy do už nakódených riešení
Obrovskou výhodou je, ak máš skúseností s grafikou, web dizajnom, máš grafické cítenie a vieš pomôcť kolegom grafikom tým, že si niektoré assety povytváraš aj sám. Ak si dokonca trúfaš na návrh celého dizajnu, je to ešte lepšie. A ak si navyše doma aj vo webovej analytike a nerobí ti problém nastavovať PPC kampane, tak si rovno prines prezúvky!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000 € (finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce TPP/SZČO)

- Práca s modernými technológiami
- Spoločné (a zabezpečené) obedy
- Sviatky a víkendy off
- Práca v mladom energickom tíme
- Motivačné príplatky za vzdelávanie, absolvovanie kurzov a dosiahnutie rôznych certifikátov
- Flexibilná pracovná doba (vieme sa ti prispôsobiť)
- Niekoľko krát za rok zaujímavé teambuildingy
- Pravidelné spoločné raňajky
- Nové moderné priestory
- Random výlety do neskutočnej Podpolianskej prírody :)

Tvoje CV spolu s portfóliom/ukážkami prác nám zašli na [email protected] Ak nás zaujmeš, veľmi radi ťa uvidíme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Web Developer, HTML CSS PHP programátor, Web Dizajnér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - expert
CSS - expert
WordPress - expert
JavaScript - základy
PHP - základy
Adobe Photoshop - základy
Adobe Illustrator - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť, svedomitosť, dôslednosť a zodpovednosť
- ochota učiť sa a vedieť si dohľadať veci – 90% problémov a medzier v znalostiach sa dá dohnať zadaním správnej otázky do Google 
- Práca s webmi a e-shopmi ťa proste baví
- Zmysel pre poriadok a zmysel pre detail
- Mal by si byť aj samostatný, aj tímový hráč (podľa projektu a situácie)
- Ochota učiť sa od druhých, a svoje skúsenosti naopak odovzdávať ďalej
- Občas treba zvládnuť stresovú situáciu a zvyknúť si, že čas beží rýchlejšie, keď sa blížia deadliny

AHOIREKLAMA je menšia digitálna marketingová agentúra fungujúca v Detve od 1.4.2017. V súčasnoti sme v tíme 6 interní kolegovia a 1 externý, pričom našim cieľom je postupne zabezpečovať všetky marketingové služby na komplet in-house. Venujeme sa hlavne tvorbe webov, eshopov a následnej podpore našich klientov v online prostredí - správa sociálnych sietí, správa kampaní v google adwords, na facebooku, instagrame, zľavové portály atď. .

Okem toho sa venujeme aj samotnej grafike a s tým súvisiacej tlači. Pripravujeme grafiky plagátov, polepov autobusov alebo vozidiel, veľkoformátové grafiky a takisto tlač letákov, plagátov, vizitiek, oznámení samolepiek, polepov, reklamných tabulí, bannerov, reklamných predmetov, textilu atď. atď. .

Digitálne oddelenie AHOiREKLAMA sa venuje hlavne B2B. Tlačové oddelenie TlačPrint je zamerané na B2B & B2C. Snažíme sa rásť zdravo a udržateľne a možno práve ty si ten/tá, kto nám pomôže byť ešte väčšou a lepšou agentúrou :) Tešíme sa na tvoje CV a prídpadné osobné stretnutie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Skliarovo 373
962 12 Detva
ID: 3553018   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 € (finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce TPP/SZČO)