Grafik & Tlačiar | DTP| TlačPrint

TTS spol. s r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 3148/61, 962 12 Detva
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.10.2018
700 € na začiatok, záleží od schopností a skúseností, radi motivujeme šikovného kolegu vyšším platom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša reklamná agentúra AHOiREKLAMA sa pomaly rozrastá a vrámci firmy vytvárame samostatné tlačové oddelenie TlačPrint. Tlačovému oddeleniu budeme spúšťať eshop a samostatnú obchodnú prevádzku v Detve, v tej istej budove ako sídli aj reklamná agentúra. Hľadáme si preto kolegu, ktorého náplňou práce bude:
- príprava a spracovanie grafických podkladov pre klientov
- komunikácia a spolupráca s kolegami v agentúre (3 ďalší grafici) pri zložitejších grafických zadaniach
- tlač, scanovanie na digitálnej tlačiarni
- orezávanie, letákov, vizitiek (práca s rezačkou na vizitky a pákovou rezačkou)
- sklad letákov (práca so skladačkou papiera)
- tlač na plotri s orezom
- jednoduchá práca s pokladňou
- komunikácia so zákazníkom
- obsluha objednávok cez eshop
- zabelenie tovaru a odovzdanie kuriérovi

S tlačou máme pár rokov skúsenosti, no teraz nastal čas oddeliť tlačové oddelnie od kreatívneho oddelenia agentúry, preto sme tlačovému oddeleniu vymysleli vlastný koncept. Pre začiatok preto hľadáme len jedného kolegu, ktorý nám pomôže zastrešiť novú prevádzku a bude mať viac času venovať sa eshopu. Samozrejme vždy sme nablízku a všetci si navzájom pomáhame. Či už je to pomoc s grafikou alebo pomoc s tlačou. Sme mladí a všetci sa učíme :) hlavne treba chcieť :)

- práca v mladom tíme s víziou
- žiadny stereotyp - u nás sa stále rieši niečo nové, vznikajú nové pozície
- kariérny postup - nikde nie je napísané, že z teba nemôže byť grafický dizajnér, webdeveloper alebo performance specialista
- možnosť menežovať celé oddelenie tlače (postupne budeme k tlačovému oddeleniu priberať ďalších kolegov)
- firemné raňajky raz mesačne robí vedúci :)
- jarný a jesenný teambuilding do podpolianskej prírody
- mladý tím kreatívnych ľudí
- sviatky, víkendy voľno
- možnosť prevetrať sa pri montáži bannerov alebo reklamných tabúľ u klienta

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Grafik, tlačiar

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

- komunikatívnosť
- milý prístup ku kolegom aj zákazníkom
- flexibilita
- človek nie stressman, vieš pustiť tlačiareň a zároveň obsluhovať zákazníka
- práca v admine s eshopom, vybavovanie objednávok
- technickejší typ - nebáť sa robiť s tlačiarňou, rezačkou atď, vedieť si nastaviť zariadenie

Digitálna marketingová agentúra vo Zvolene.
Tvoríme hlavne weby, eshopy, spravujeme online kampane.
Bavia nás sofistikovanejšie projekty, v rámci ktorých prepájame eshopy a weby s rôznymi informačnými systémami.
Staráme sa o performance klientských webov a eshopov, PPC, SEO, Social Media. Okrem iného máme vlastný online projekt, na ktorom skúšame všetko možné, čo online znesie :)

Side business:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3486774  Dátum zverejnenia: 6.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 € na začiatok, záleží od schopností a skúseností, radi motivujeme šikovného kolegu vyšším platom