Grafik / junior web developer | Reklamná agentúra | Detva

TTS spol. s r.o.

Miesto práce
Záhradná 856/9, okres Detva
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme menšia reklamná agentúra, ktorá sa zameriava najmä na reklamný a marketingový fullservis pre subjekty podnikajúce v cestovnom ruchu. Teraz potrebujeme teba, aby si nám pomohla/ol vybudovať ešte lepšiu a väčšiu agentúru, ktorá uspokojí rastúce požiadavky našich klientov.

Hľadáme preto grafika/junior web developera, ktorý bude mať možnosť ovplyvniť grafický dizajn produktov pre našich klientov, pomôže nám s prípravou printov, ale aj so samotnou tlačou, a tiež sa venuje tvorbe jednoduchých webov najmä vo wordpresse.

Najskôr dohodneme PART-TIME spoluprácu a pokiaľ sa nám bude vzájomne dobre spolupracovať, dohodneme podmienky FULL-TIME spolupráce, ty dáš výpoveď v súčasnej práci a si náš / naša :)

Čo budeš robiť?
Budeš pracovať hlavne na grafických požiadavkách našich klientov:
- príprava grafických návrhov pre printy, veľkoformáty, firemné grafiky, logá, webdesign
- sekundárna práca: tlač letákov a foto produktov

Ale aj pracovať s wordpressom:
- kreatívna úprava a nahadzovanie šablón
- úprava a nahadzovanie pluginov
- spravovanie webov našich klientov
- práca s "drag & drop" website buildermi

Čo očakávame?
- kreativita a samostatnosť
- ochota učiť sa nové veci
- pro-aktívny prístup k práci
- koordinácia a fungovanie v tíme

Naše požiadavky:
- znalosť grafických programov: minimálne Photoshop, Illustrator, InDesign, všetko navyše výhodou
- znalosť práce s wordpressom alebo iným redakčným systémom
- chceš sa neustále vzdelávať a posúvať vyššie
- pracovitosť, svedomitosť a zmysel pre detail
- dodržiavať deadline
- vždy dotiahneš prácu do konca a dbáš na poriadok
- práca v Detve, v srdci Podpoľania :)
- už si sa usadil/a a hľadáš stálu prácu v mladom dynamickom tíme

- jeden deň z týždňa homeoffice
- platené školenia
- teambuildingy (bowling, večera, grilovačka alebo párty)
- raz za čas spoločná vychádzka niekam na Poľanu v rámci pracovného piatku ;)
- sviatky, víkendy off
- dlhodobá spolupráca v mladom tíme
- práca v rastúcej agentúre s ambicióznym cieľom

Svoje portfólio, CV a motivačný list posielaj na info@ahoireklama.sk.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

reklama, marketing, grafický dizajn, web dizajn, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
Google Analytics - základy
WordPress - pokročilý
HTML - základy
CSS - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- si pracovitý, svedomitý a máš zmysel pre detail
- dodržiavaš deadline
- nezaujíma ťa len samotný grafický dizajn, ale chceš sa podieľať na našom ďalšom projekte v oblasti cestovného ruchu
- máš rád svoju krajinu a svoju prácu
- chceš pracovať v Detve, v srdci Podpoľania

AHOIREKLAMA je menšia, ale zato zdravo rastúca reklamná agentúra, ktorá sa každým mesiacom posúva od fullservisových služieb k online marketingu. V súčasnej zostave fungujeme od 1.4.2017, ale naše skúsenosti s reklamným odvetvím siahajú trošku hlbšie do minulosti. Naša práca už nie je len o pekných grafikách a riešení reklamných požiadaviek našich klientov. To je už štandard.

Naši klienti dnes potrebujú trendové weby, eshopy, kvalitnú komunikáciu na sociálnych sieťach, výkonné a efektívne PPC kampane, štýlové grafiky, kvalitnú tlač a prvotriedny servis. My im toto všetko chceme poskytnúť.

Našu súčasnú klientelu tvoria hlavne hotely, penzióny, turistické zariadenia, producenti lokálnych výrobkov, produktov, služieb, stavebné, poľnohospodárske, potravinárske spoločnosti. Ale aj menší klienti, OZ-ká, nadácie, neziskovky, komunitné podujatia atď. Orientujeme sa hlavne na B2B.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Skliarovo 373
962 12 Detva
ID: 3216335   Dátum zverejnenia: 16.10.2017