Grafický dizajnér + Junior web developer | Detva | AHOIREKLAMA

TTS spol. s r.o.

Miesto práce
Záhradná 9, okres Detva
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zákazky rastú a my sa už pomaly bojíme prijať ďalšie. Potrebujeme pomôcť a preto hľadáme do nášho malého tímu nového kolegu. Nemusíš byť hotový web developer, stačí ak máš bohaté skúsenosti s grafikou, máš nejakú skúsenosť s úpravou šablón, nahadzovaním pluginov, úpravou šablón, nebojíš sa kódu a chceš sa učiť vytvárať weby.

AHOIREKLAMA je menšia reklamná agentúra, ktorá sa každým mesiacom posúva od fullservisových služieb k online marketingu. Momentálne sme v agentúre 3 a externe nám pomáhajú ďalší 2 kolegovia. Naša práca už nie je len o pekných grafikách a riešení reklamných požiadaviek našich klientov. To je už štandard.

Naši klienti dnes potrebujú trendové weby, eshopy, kvalitnú komunikáciu na sociálnych sieťach, výkonné a efektívne PPC kampane, štýlové grafiky, kvalitnú tlač a prvotriedny servis. My im toto všetko chceme poskytnúť.

Chceme sa stále zlepšovať, učiť a zväčšovať. Našou odmenou a najlepšou referenciou je spokojný klient, a preto teraz potrebujeme práve TEBA, aby si nám pomohla/ol vybudovať ešte lepšiu a väčšiu agentúru, ktorá uspokojí rastúce požiadavky našich klientov. Hľadáme kolegu na pozíciu grafik & web developer, ktorý bude mať možnosť ovplyvniť, tvoriť a spravovať stránky našich klientov, pripraví dizajn pre programátora alebo nám pomôže s úpravou a nasadzovaním šablón a pluginov. Nevadí, ak nevieš kódiť, pomôžeme si, hlavne sa neboj kódu a chci sa učiť a rásť s nami. Nevadí, ak nie si SEO guru, hlavne sa chci stále zlepšovať. Okrem tvorby webov máme kopec zákaziek aj na samotnú grafiku - plagáty, bannery, rollupy, polepy áut, autobusov, dodávok, robíme celý branding od loga po grafiku na potlač reklamných predmetov.

Práca, ktorá ťa u nás čaká ja pestrá. Okrem grafiky a webov sa dosť venujeme aj tlači, takže ak budeš chcieť, môžeš rozhýbať kosti aj pri tlači alebo občasných polepoch :)

Dôležité je, aby si už mal nejaké skúsenosti s webmi. Pošli nám ukážky, linky, portfólio, čokoľvek, čo nás presvedčí, že ťa chceme v našom malom tíme.

Čo budeš robiť?
- príprava web dizajnu a podkladov pre programátora
- úprava a nahadzovanie šablón
- úprava a nahadzovanie pluginov
- spravovanie webov našich klientov
- práca s "drag & drop" website buildermi
- učiť sa a zlepšovať v kóde
- grafické návrhy (plagáty, letáky, bannery, logá, polepy, korporátna identita, úprava fotiek)
- občasná tlač

- po vzájomnej spokojnosti možnosť full-time (pomaličky rastieme a chceme dať kvalitným ľuďom možnosť rásť spolu s nami)
- platené školenia
- teambuildingy (bowling, večera, raňajky, výlety do podpolianskej prírody, grilovačka alebo párty)
- sviatky, víkendy off
- práca v mladom tíme
- práca v rastúcej agentúre s ambicióznym cieľom
- príplatky za certifikáty a vzdelávanie
- verejný rozhlas v blízkosti agentúry a denná nádielka podpolianskych ľudoviek :)
- chutné obedy ako od babičky :)

Svoje portfólio, CV a motivačný list posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

dizajn, webdizajn, tvorba webov a eshopov, tlac, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Google Analytics - Základy
WordPress - Základy
HTML - Základy
CSS - Základy
PHP - Základy
Adobe InDesign - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chcieť byť Ačkový v tom čo robíš
- grafika a tvorba webov ťa musí baviť
- dochvílnosť, zodpovednosť
- učiť sa, zlepšovať v kódovaní

Máš výhodu ak:
- pokročilý v Ps
- pokročilý Ai
- pokročilý v Id
- už máš skúsenosť s viacerými redakčnými systémami

Čo očakávame?
- dochvilnosť
- kreativita a samostatnosť
- nadpriemerná ochota učiť sa nové veci
- pro-aktívny prístup k práci
- koordinácia a fungovanie v tíme

Naše požiadavky:
- znalosť práce s wordpressom alebo iným redakčným systémom
- znalosť grafických programov Adobe
- chceš sa neustále vzdelávať a posúvať vyššie
- pracovitosť, svedomitosť a zmysel pre detail
- dodržiavať deadlinov
- vždy dotiahneš prácu do konca a dbáš na poriadok
- si priateľský a kľudný typ kolegu/kamaráta :)
- chceme aby si bol/a s nami v práci denne, nehľadáme externistov :/
- práca v Detve, v "srdci" Podpoľania

Digitálna marketingová agentúra vo Zvolene.
Tvoríme hlavne weby, eshopy, spravujeme online kampane.
Bavia nás sofistikovanejšie projekty, v rámci ktorých prepájame eshopy a weby s rôznymi informačnými systémami.
Staráme sa o performance klientských webov a eshopov, PPC, SEO, Social Media. Okrem iného máme vlastný online projekt, na ktorom skúšame všetko možné, čo online znesie :)

Side business:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3207860  Dátum zverejnenia: 17.4.2018