Web developer | Detva | AHOIREKLAMA

TTS spol. s r.o.

Miesto práce
Záhradná 9, Detva
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
19.03.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AHOIREKLAMA je menšia, ale zato zdravo rastúca reklamná agentúra, ktorá sa každým mesiacom posúva od fullservisových služieb k online marketingu. Naša práca už nie je len o pekných grafikách a riešení reklamných požiadaviek našich klientov. To je už štandard.

Naši klienti dnes potrebujú trendové weby, eshopy, kvalitnú komunikáciu na sociálnych sieťach, výkonné a efektívne PPC kampane, štýlové grafiky, kvalitnú tlač a prvotriedny servis. My im toto všetko chceme poskytnúť.

Našu súčasnú klientelu tvoria hlavne:
1. Hotely, penzióny, turistické zariadenia (cca 60 %)
2. Producenti lokálnych, slovenských produktov, výrobkov, ktorí potrebujú marketingový fullservis - vysunuté marketingové odd. (cca 30 %)
3. Organizátori spoločenských a kultúrnych podujatí, ktorí potrebujú marketingový fullservis (cca 5 %)
4. Ostatní menší klienti a jednorázové zákazky (cca 5 %)

Ako čítaš, chceme sa stále zlepšovať, učiť a zväčšovať. Našou odmenou a najlepšou referenciou je spokojný klient, a preto teraz potrebujeme práve TEBA, aby si nám pomohla/ol vybudovať ešte lepšiu a väčšiu agentúru, ktorá uspokojí rastúce požiadavky našich klientov. Hľadáme web developera, ktorý bude mať možnosť ovplyvniť, tvoriť a spravovať stránky našich klientov, pripraví dizajn pre programátora alebo nám pomôže s úpravou a nasadzovaním šablón a pluginov. Nevadí, ak nevieš kódiť, pomôžeme si, hlavne sa neboj kódu a chci sa učiť a rásť s nami. Nevadí, ak nie si SEO guru, hlavne sa chci stále zlepšovať.

Dôležité je, aby si už mal nejaké skúsenosti s webmi. Pošli nám ukážky, linky, portfólio, čokoľvek, čo nás presvedčí, že ťa chceme v našom malom tíme.

Čo budeš robiť?
- príprava web dizajnu a podkladov pre programátora
- úprava a nahadzovanie šablón
- úprava a nahadzovanie pluginov
- spravovanie webov našich klientov
- práca s "drag & drop" website buildermi
- učiť sa a zlepšovať v kóde

- práca vhodná aj pre študenta
- po vzájomnej spokojnosti možnosť full-time (pomaličky rastieme a je možnosť rásť a spolupracovať s nami)
- platené školenia
- teambuildingy (bowling, večera, výlety do podpolianskej prírody, grilovačka alebo párty)
- sviatky, víkendy off
- práca v mladom tíme
- práca v rastúcej agentúre s ambicióznym cieľom
- príplatky za certifikáty a vzdelávanie
- ak už budeš mať dosť, môžeš sa odreagovať pri tlači alebo pri iných kreatívnych výtvoroch našich kolegýň :)

Svoje portfólio, CV a motivačný list posielajte na info@ahoireklama.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.3.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Adobe Illustrator - základy
Adobe Photoshop - pokročilý
Google Analytics - základy
WordPress - pokročilý
HTML - základy
CSS - základy
PHP - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- učiť sa, zlepšovať v kódovaní

Máš výhodu ak:
- pokročilý v Ps
- pokročilý Ai
- pokročilý v Id
- už máš skúsenosť s viacerými redakčnými systémami
- máš živnosť

Čo očakávame?
- dochvilnosť
- kreativita a samostatnosť
- nadpriemerná ochota učiť sa nové veci
- pro-aktívny prístup k práci
- koordinácia a fungovanie v tíme

Naše požiadavky:
- znalosť práce s wordpressom alebo iným redakčným systémom
- znalosť grafických programov Adobe
- chceš sa neustále vzdelávať a posúvať vyššie
- pracovitosť, svedomitosť a zmysel pre detail
- dodržiavať deadlinov
- vždy dotiahneš prácu do konca a dbáš na poriadok

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Skliarovo 373
962 12 Detva

Kontakt

ID: 3207860   Dátum zverejnenia: 12.2.2018