Projektový inžinier SCADA / PLC

ttc, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
junior s relevantnou praxou do 2 rokov 1000 - 1300 € brutto (podľa skúseností a dĺžky praxe); senior s viacročnou praxou 1200 - 1700 € brutto (podľa skúseností a dĺžky praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konfigurácia riadiacich systémov – PLC, SCADA pre ropný, plynárenský a vodárenský priemysel
Inštalácia a zapájanie rozvádzačov s PLC v priemysle
Oživovanie a testovanie systémov na mieste inštalácie
Tvorba / modifikovanie užívateľskej dokumentácie
Práca je vhodná aj pre absolventa, vhodného kandidáta vieme zaučiť a zaškoliť.

Ohodnotenie úmerné pracovnému výkonu
Flexibilná pracovná doba
Podpora osobného rastu (odborné školenia, jazykové vzdelávanie)
Platové výhody pre prácu v zahraničí
Samozrejmosťou je sociálny program (Vianočný večierok, akcie na MDD, mikulášske balíčky...)

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis na našu e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači zaradení do užšieho výberu budú kontaktovaní do 3 týždňov od obdržania žiadosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Pokročilý
Siemens TIA Portal - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

platná odborná spôsobilosť min. § 21
Znalosť práce s PLC Siemens, Allen Bradley, Schneider, B+R alebo SCADA, In Touch, Citect alebo WinCC sú vítanou výhodou
Technické a elektrotechnické zručnosti
Analytické myslenie
Skúsenosti s nasadzovaním riadiacich systémov v petrochemickom alebo vodárenskom priemysle sú výhodou
Znalosť práce s PC a počítačovými sieťami na inžinierskej úrovni
Znalosť AJ na komunikačnej úrovni so schopnosťou tvorby technickej dokumentácie
Schopnosť pracovať v tíme, ochota pracovať aj v zahraničí

ttc, s.r.o., je úspešná spoločnosť pôsobiaca od roku 1993 v oblasti riadiacich systémov a informačných technológii. Hlavnou oblasťou pôsobenia je riadenie potrubnej prepravy, skladovania, výdaja a merania ropy, ropných produktov a zemného plynu a taktiež riadenie vodárenských technológií pitnej vody aj ČOV. Spoločnosť disponuje vlastným softvérovým systémom na monitorovanie potrubnej siete s názvom PipeMan.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3570231  Dátum zverejnenia: 28.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: junior s relevantnou praxou do 2 rokov 1000 - 1300 € brutto (podľa skúseností a dĺžky praxe); senior s viacročnou praxou 1200 - 1700 € brutto (podľa skúseností a dĺžky praxe)