Mechanik nákladných automobilov vo Švajčiarsku

TT Transport AG

Miesto práce
Kerzers, Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihned
2 640 EUR/mesiacDenna mzda brutto 220 Eur/den. (vrátane príspevku na dovolenku a 13. mesačnej vyplaty) - 2640 Eur brutto/ 12 dni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava nákladných vozidiel - typu ( Scania a Volvo )
- diagnostika a kontrola technického stavu vozidiel
- oprava a komplexná udržba, odstránenie nedostatkov na vozidlách - práca s diagnostickými zariadeniami (elektr. a mechanická oprava), bežné opravy vozidiel
- servis a oprava chladiacich zariadeni
- poruchová služba
- samostatnosť, flexibilita
- komunikatívna znalost nemeckého jazyka

- pracovny uväzok so svajciarskou pracovnou zmluvou
2 tyzdne vo Svajciarsku + 2 tyzdne doma (volno)
- rodinne pridavky na deti ( do CHF 290 CHF pre dieta a studentov do 25 rokov / mesiac)
- podpora pri vybavovani dokumentov, ako pracovne povolenie, vybavenie osobneho uctu v banke, povinne zdravotne poistenie - ( hradi zamestnanec )
- zabezpecene ubytovanie ( hradi zamestnanec )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik nakladnych vozidiel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

www.tt-transport.ch

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4353803  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 640 EUR/mesiac