Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

TT-TRANS, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac+ dovolenka, stravné a variabilná zložka = 1300 - 1700€ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie nákladného motorového vozidla (kamiónu), nakladanie, vykladanie a upevňovanie nákladu, vypisovanie potrebnej dokumentácie spojenej s prepravou tovarov.

- pracovný režim pondelok - piatok, v prípade potreby možnosť voľna 1 týždeň v mesiaci
- možnosť využiť firemnú ubytovňu cez víkend (pre vodičov zďaleka)
- príspevok na dochádzanie do práce z veľkej diaľky
- priateľský kolektív
- povinné školenia hradí a organizuje firma,
- pridelená vlastná súprava (ťahač aj náves),
- vozidlá Scania s automatickou prevodovkou,
- mýta platené automaticky,
- tankovacie a kreditné karty v každom vozidle,
- nonstop podpora dispečerom a mechanizátorom cez telefón v prípade problémov na cestách,
- vozidlá servisované v autorizovanom servise,
- pravidelné opakujúce sa kolečká prevažne do Nemecka.

V prípade záujmu zavolajte alebo pošlite na e-mail životopis, prípadne stačí aj krátky popis o sebe a svojej praxi/skúsenostiach. Nutnosťou je vodičský preukaz skupiny C+E, KKV, zdravotná a psychická spôsobilosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

Vodič
1

Manuálna zručnosť, základné znalosti o vozidle a upevňovaní nákladu, orientácia v mapách a navigáciách, znalosť sociálnej legislatívy v oblasti dopravy (nariadenie 561), presnosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť, slušné vystupovanie, samostatnosť.

Spoločnosť podnikajúca v oblasti cestnej a železničnej dopravy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bohdanovce 405
91909 Bohdanovce nad Trnavou

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3989973  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac