Можливість для людей з України
Logo TT-CAR Nitra s.r.o.

Automechanik

TT-CAR Nitra s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 19, Nitra-Mlynárce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 600 EUR/mesiac13 plat, odmeny bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostikovanie a oprava motorových vozidiel značky Renault a Dacia v súlade s technologickými postupmi
- mechanické opravy a bežné údržby
- prezúvanie pneumatík

Práca v značkovom servise RENAULT a DACIA
Práca v spoločnosti s kompletným potrebným technologickým zázemím
Možnosť zaškolenia, odborného rastu
Odborné školenia
Zamestnanecké zľavy pri kúpe vozidla
Príjemné prostredie

Uchádzači, ktorí budú spĺňať požadované kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vodičský preukaz

B

Komunikačné zručnosti
Samostatnosť pri riešení úloh
Technické myslenie
Konštrukcia vozidla
Schopnosť práce pod stresom
Dôslednosť a zodpovednosť

Spoločnosť TT-CAR, s.r.o. bola založená v roku 1996 v Trnave. Následne sa otvorili predajne v Nitre a v Senici. V roku 2018 sa odčlenila pobočka, Nitra na samostatnú prevádzku s názvom TT-CAR Nitra s.r.o.. Hlavnou náplňou spoločnosti je predaj vozidiel značiek RENAULT a DACIA, záručný a pozáručný servis, predaj náhradných dielov, sprostredkovanie doplnkových služieb ( leasing, poisťovanie vozidiel) ako aj výkup vozidiel na protihodnotu. V roku 2004 sme rozšírili naše portfólio o značku DACIA. V TT-CAR NITRA s.r.o , v súčasnosti zamestnávame dovedna 18 ľudí. Sme si vedomí toho, že naše služby sú základom doposiaľ vybudovaného mena spoločnosti ako aj základom ďalšieho napredovania. Preto sa snažíme čo najviac uspokojiť priania a potreby našich zákazníkov a neustále zvyšovať kvalitu poskytovaných služieb

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Stachová
Tel.: +421905288418
E-mail: poslať životopis
ID: 3659751  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac