Asistent/asistentka predaja v športovej predajni

TSS servises, s. r. o.

Miesto práce
Dlhá 61, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
6.6.2022
Od 800 EUR/mesiacmzda sa bude odvíjať od skúseností a zručností kandidáta. Mzda je uvádzaná BRUTTO. Základnej mzde nie sú zahrnuté príplatky za víkendy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš istotu v zamestnaní a hľadáš si prácu na HPP, prípadne potrebuješ zvýšiť svoj príjem a preto by ešte jedna práca pre teba bola výhodou? V tom prípade si u nás na tom správnom mieste.

• Extra prémie v hlavnej sezóne
• Priateľské prostredie
• Extra príspevky k platu
• Zľavy na trendy športový tovar (nie len u nás )
• Možnosť podieľania sa na rozvoji spoločnosti
• Spoločné akcie
• Kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pokiaľ si hľadáš istotu v zamestnaní,
si zodpovedný/á, komunikatívny/a, chceš na sebe pracovať a profesijne rásť , tak sme tým správnym pracovným miestom pre teba.

Kto sme? Sme špičkovou športovou značkou, ktorá je na trhu už viac ako 20 rokov, čo znamená, že sme stabilným podnikom na trhu. Patríme do prvej ligy v ponuke produktov od najlepších svetových značiek nie len na Slovensku, avšak aj mimo neho. Špecializujeme sa na predaj exkluzívneho športového sortimentu a doplnkov pre akúkoľvek športovú aktivitu.
TopSki šport je zárukou špičkovej kvality a slobody v akomkoľvek športe pre celú rodinu.

V prípade, že hľadáš prácu, ktorá bude tvojou istotou, tak si u nás na správnom mieste.
ID: 4125823  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac