Pokladník - Pokladníčka

TSS servis s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 61, 010 09 Žilina
Termín nástupu
ihneď
600 - 750 EUR/mesiac600 - 750 - priamo sa bude odvíjať od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha registračnej pokladne a manipulácia s peniazmi. Zodpovednosť za tržby a denné uzávierky. Do nášho tímu hľadáme šikovnú pokladníčku.

Požiadavky na uchádzača:
- šikovnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,
- priateľský prístup.

Náplň práce:
- obsluha registračnej pokladne,
- práca s hotovosťou
- príjem objednávok

• Extra prémie v hlavnej sezóne
• Priateľské prostredie
• Extra príspevky k platu
• Zľavy na trendy športový tovar (nie len u nás )
• Možnosť podieľania sa na rozvoji spoločnosti
• Spoločné akcie
• Kariérny rast

Svoje životopisy s telefonickým kontaktom zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pokiaľ si hľadáš stabilnú prácu, si zodpovedný/á, komunikatívny/a, spoľahlivý/á, poď medzi nás.
Očakávame :
• Príjemné vystupovanie na verejnosti
• Komunikatívnosť
• Úslužnosť
• Trpezlivosť
• Tímový duch
• Zodpovednosť

TopSki je predajňa pre každého športového nadšenca. V Žiline patríme do prvej ligy v ponuke produktov od najlepších svetových značiek. Špecializujeme sa na predaj lyžiarskeho, snowboardového, skateboardového, športového a cyklistického oblečenia a doplnkov.
Našu firmu zdobia naši zákazníci a zamestnanci. Preto neustále rastieme od roku 2008.
V prípade, že hľadáš prácu, ktorá ti bude prinášať radosť a peniaze, tak si na správnom mieste a pridaj sa k nám.
ID: 3784121  Dátum zverejnenia: 10.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 750 EUR/mesiac600 - 750 - priamo sa bude odvíjať od skúseností a zručností kandidáta