Účtovníčka na dohodu, príp. skrátený úväzok

TSS servis s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
25.05.2019
520 - 720 EUR/mesiacod 520€ - priamo sa bude odvíjať od skúseností a zručností kandidáta a samozrejme od formy pracovného úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovníctva;
- zabezpečenie a spracovanie mesačných výkazov a ročných účtovných závierok v súlade s platnou legislatívou;
- inventarizácia majetku a záväzkov;
- IMA a DIM - zaraďovanie, vyraďovanie, odpisy;
- samostatné spracovanie daňových priznaní k DPH, dani z príjmov právnických osôb, miestnych a spotrebných daní, žiadosti o vrátenie DPH;
- spracovanie reportov na základe požiadaviek vedenia spoločnosti;
- komunikácia s orgánmi štátnej správy a audítormi.

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, pracovná doba dohodou

Ak Vás táto pozícia zaujala, tešíme sa na zaslanie Vášho životopisu na dole-uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Vzdelanie v obore, prax veľkou výhodou, všeobecná znalosť daňovej a účtovnej legislatívy, komunikatívnosť. Samostatnosť a flexibilita.

TopSki je predajňa pre každého športového nadšenca. V Žiline patríme do prvej ligy v ponuke produktov od najlepších svetových značiek. Špecializujeme sa na predaj lyžiarskeho, snowboardového, skateboardového, športového a cyklistického oblečenia a doplnkov.
Našu firmu zdobia naši zákazníci a zamestnanci. Preto neustále rastieme od roku 2008.
V prípade, že hľadáš prácu, ktorá ti bude prinášať radosť a peniaze, tak si na správnom mieste a pridaj sa k nám.
ID: 3666591  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520 - 720 EUR/mesiacod 520€ - priamo sa bude odvíjať od skúseností a zručností kandidáta a samozrejme od formy pracovného úväzku