Top kolega v športovej predajni

TSS servis s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 61, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buď súčasťou tímu, čo sa stará o našich zákazníkov. Tvojou úlohou bude radiť zákazníkom ako si u nás správne vybrať. Taktiež budeš zabezpečovať dostupnosť tovaru v kamennej predajni, komunikovať a spolupracovať so zvyškom firmy ako sklad a e-shop.

• Extra prémie v hlavnej sezóne
• Priateľské prostredie
• Extra príspevky k platu
• Zľavy na trendy športový tovar (nie len u nás )
• Možnosť podieľania sa na rozvoji spoločnosti
• Spoločné akcie
• Kariérny rast

Svoje životopisy s telefonickým kontaktom zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme partia nadšencov do športu. Ak máš zmysel pre humor, si komunikatívny, trúfaš si na výzvy a zodpovednosť je tvojou silnou stránkou, si naša krvná skupina.

Očakávame :
• Príjemné vystupovanie na verejnosti
• Komunikatívnosť
• Úslužnosť
• Trpezlivosť
• Tímoví duch
• Zodpovednosť
• Manuálnu zručnosť

TopSki je predajňa pre každého športového nadšenca. V Žiline patríme do prvej ligy v ponuke produktov od najlepších svetových značiek. Špecializujeme sa na predaj lyžiarskeho, snowboardového, skateboardového, športového a cyklistického oblečenia a doplnkov.
Našu firmu zdobia naši zákazníci a zamestnanci. Preto neustále rastieme od roku 2008.
V prípade, že hľadáš prácu, ktorá ti bude prinášať radosť a peniaze, tak si na správnom mieste a pridaj sa k nám.

Adresa spoločnosti

TopSki šport
Dlhá 61
01009 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Janka Paršová
Tel.: +421902292849
E-mail: poslať životopis
ID: 3455433   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 + odmeny