Administrátor internetových obchodov

TSS servis s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
3.5.2021
Od 520 EUR/mesiacvýška mzdy sa bude odvíjať v závislosti od skúseností, praxe a pracovnej pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontakt so zákazníkmi - email, telefonicky
- podrobné vybavovanie objednávok
- chystanie a balenie objednávok
- pridávanie nových produktov na našu internetovú stránku
- objednanie tovaru u dodávateľa
- sledovanie cien produktov a konkurencie
- propagácia e-shopu

• Príspevok na stravovanie
• Výhodné zamestnanecké zľavy na nákup športového tovaru
• Zľavy u našich partnerov
• Stabilná a dlhodobá spolupráca v rýchlo rastúcej spoločnosti
• Bezplatné školenia
• Možnosť kariérneho rastu na pozíciu vedúceho e-shopu
• Práca v dynamickom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí

Ak hľadáte stabilné pracovné miesto v dlhodobo prosperujúcej firme na trhu, svoje životopisy s telefonickým kontaktom zasielajte na e-mailovú adresu:
[email protected]
Ďakujeme a tešíme sa za Váš prejavený záujem pracovať v spoločnosti TOP SKI.
Telefonicky budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, flexibilita a spoľahlivosť
- vynikajúce skúsenosti s prácou na PC (internet,
email, MS Office)
- skvelé komunikačné schopnosti
- výborný písaný a ústny prejav
- dôkladnosť, čestnosť a pracovitosť

VÝHODOU:
- skúsenosti s prácou v e-shope

TopSki je predajňa pre každého športového nadšenca. V Žiline patríme do prvej ligy v ponuke produktov od najlepších svetových značiek. Špecializujeme sa na predaj lyžiarskeho, snowboardového, skateboardového, športového a cyklistického oblečenia a doplnkov.
Našu firmu zdobia naši zákazníci a zamestnanci. Preto neustále rastieme od roku 2008.
V prípade, že hľadáš prácu, ktorá ti bude prinášať radosť a peniaze, tak si na správnom mieste a pridaj sa k nám.
ID: 3445124  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 520 EUR/mesiac