Predajca v športovej predajni

TSS servis s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
650

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poradenstvo pri výbere produktov a poskytovanie informácii zákazníkom
• Priamy predaj tovaru zákazníkom
• Kontrola dostupnosti a kvality tovaru
• Zaisťovanie správneho označenia tovaru ochranným kódom a cenou
• Zabezpečovanie efektívneho uskladňovania tovaru
• Práca na pokladni
• Doplnkové práce na predajni

• Príspevok na stravovanie
• Výhodné zamestnanecké zľavy na nákup športového tovaru
• Zaujímavé finančné odmeňovanie (mesačne + extra prémie v hlavnej sezóne)
• Zľavy u našich partnerov
• Stabilná a dlhodobá spolupráca v rýchlo rastúcej spoločnosti
• Bezplatné školenia
• Možnosť kariérneho rastu na pozíciu vedúceho predajne
• Práca v mladom dynamickom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí

Ponúkame prácu, v ktorej sa môže spojiť vášeň pre šport s komunikáciou so zákazníkom. Ak hľadáte stabilné pracovné miesto v dlhodobo prosperujúcej firme na trhu, svoje životopisy s telefonickým kontaktom zasielajte na e-mailovú adresu:
parsova@topski.sk
Ďakujeme a tešíme sa za Váš prejavený záujem pracovať v spoločnosti TOP SKI.
Telefonicky budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy
Strojopis - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Počet rokov praxe

2

• pracovať s aktívnym a profesionálnym
prístupom k zákazníkom
• predajné a komunikačné zručnosti
• ochota pracovať aj cez víkendy
• záujem o šport, znalosť svetových športových
značiek a športového príslušenstva
• flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť
• pracovné skúsenosti na podobnej pozícii
výhodou

Kamenná športová predajňa TOP SKI a jej internetový obchod je na trhu od roku 2008. V ponuke nájdete produkty od najlepších svetových značiek ako Colmar, Elan, Head, Dainese, Oakley, Salomon, Leki, Atomic, Rossignol, Volkl, Volant, Sportalm, Armani - SKI. Špecializujeme sa na predaj lyžiarskeho, snowboardového, skateboardového, športového a cyklistického oblečenia a doplnkov.
Zárukou kvalitných služieb sú ľudia. V Top Ski sú zamestnaní vysokokvalifikovaní odborníci, ktorí svoje zručnosti a vedomosti neustále zlepšujú formou najnovších seminárov a školení. Spoločnosť dbá najmä o vysokú úroveň predajného servisu a o maximálnu spokojnosť zákazníka. Veríme, že aj Vy budete patriť medzi nás.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Dlhá 1103/61
00109 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Janka Paršová
Tel.: +421902292849
E-mail: poslať životopis
ID: 3445107   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650