Obchodný manažér pre Export

TSS Group a. s.

Miesto práce
Továrenská, Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 2 500 EUR/mesiac(mzda je zložená z fixnej a variabilnej zložky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho zohraného obchodného tímu divízie Autopríslušenstva hľadáme skúseného a technicky orientovaného obchodného manažéra/manažérku, ktorý by sa rád realizoval v obchodných aktivitách segmentu zabezpečenia vozidiel a príslušenstva pre automobily.

Aká by bola Vaša pracovná náplň?

• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, prezentácia noviniek, spracovávanie cenových ponúk a objednávok,
• analýza požiadaviek nových zákazníkov a prezentácia produktov a služieb,
• poskytovanie poradenstva klientom a zákazníkom,
• monitoring trhu a získavanie informácií z pridelených regiónov EÚ,
• organizácia workshopov a akcií pre zákazníkov,
• komunikácia so zahraničnými odberateľmi.

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
• moderné pracovné prostredie,
• motivujúci kolektív a príjemná pracovná atmosféra,
• firemné a teambuildingové akcie (bajkovačka, lyžovačka, ...),
• finančné odmeny pri pracovných a životných jubileách,
• občerstvenie na pracovisku,
• zľava na firemné produkty,
• notebook a telefón.

V prípade, že Vás pracovná ponuka oslovila, neváhajte nám zaslať Váš štruktúrovaný životopis. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky žiadosti o prácu starostlivo posúdime a následne Vás budeme kontaktovať s vyrozumením.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Viacročné skúsenosti s aktívnou obchodnou činnosťou,
• aktívna znalosť anglického jazyka + maďarčina/poľština - výhodou,
• technická orientácia a záľuba v technologických novinkách - výhodou,
• proaktívny a prozákaznícky prístup,
• profesionálne vystupovanie a obchodné cítenie,
• lojálna, spoľahlivá osobnosť s „drive-om“ a orientáciou na dosahovanie obchodných cieľov.

Spoločnosť sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou zabezpečovacích systémov pre vozidlá a objekty. Spoločnosť sa delí na tri produktové divízie: divíziu zabezpečenia vozidiel, divíziu zabezpečenia objektov a divíziu GPS monitoringu. Patríme medzi popredné spoločnosti v oblasti zabezpečenia vozidiel a objektov pôsobiace na slovenskom a českom trhu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Pastierik
Tel.: +421908746181
E-mail: poslať životopis
ID: 4339734  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac