Asistent/Asistentka oddelenia prípravy

TSS GRADE, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiac950,- eur/mesiac základ + od 350,- eur osobné ohodnotenie v závislosti od praxe a vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí/zákaziek vo vestníkoch a registroch SR, ČR a EÚ.
- Príprava administratívnych úkonov potrebných pre účasť spoločnosti na verejnom. obstarávaní a následná kompletizácia ponúk pre verejný sektor i pre súkromný sektor,
- Príprava návrhov zmlúv v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní/ zákonom o veřejných zakázkach.
- Posudzovanie súladu dokumentov v zmysle platnej legislatívy o verejnom obstarávaní v ČR a SR
-Vedenie evidencie a archivácia dokumentácie vo verejnom obstarávaní.
- Práca v informačnom systéme spoločnosti.
- Aktívna spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti a zabezpečovanie potrebnej administratívy v súvislosti s požadovanou agendou a pod.

- flexibilný pracovný čas
- práca v modernom a dynamickom prostredí
- možnosť práce z domu
- sick day
- ročná prémia
- stravné v plnej výške hradené zamestnávateľom
O ďalších zamestnaneckých benefitoch našej spoločnosti Vás radi informujeme na osobnom stretnutí.

Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom zasielajte e-mailom na adresu - [email protected] . Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o pracovnú pozíciu referent/ka verejného obstarávania v našej spoločnosti. Pozývať na osobný pohovor budeme výlučne uchádzačov, ktorí splňujú požadované kritériá na pracovnú pozíciu. Termín pohovoru s vybraným uchádzačom na pracovnú pozíciu dohodneme telefonicky, prípadne e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, stavebníctvo, ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výhoda prax min. 1 rok vo verejnom obstarávaní (zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, príp. zákona č. 134/2016 Sb. zákon o zadávaní veřejných zakázek)
- výhoda prax min. 1 rok v stavebnom odvetví
- aktívny prístup k zadaným úlohám
- chuť učiť sa
- dôslednosť
- zodpovednosť
- komunikačné zručnosti

TSS GRADE je stavebná spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou a bohatou históriou.
Zabezpečujeme vysokú odbornosť spoločnosti a úspešné upevňovanie si pozície na železničnom trhu. Zaoberáme sa dopravnými, pozemnými a inžinierskymi stavbami, komplexnou rekonštrukciou koľají a zabezpečujeme rad špecializovaných služieb.
Do svojho teamu hľadáme nového kolegu/kolegyňu s chuťou pracovať a učiť sa nové veci vo veľmi atraktívnom odvetví.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači spĺňajúci všetky požadované kritéria – Požiadavky na zamestnanca.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4562668  Dátum zverejnenia: 22.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac