Ekonóm stavby - pre stavbu v okolí Popradu

TSS GRADE, a.s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac(800€ Základ + od 400€ osobné ohodnotenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava plánu projektu a jeho vyhodnocovanie na mesačnej báze
- zabezpečuje tvorbu a priebežnú aktualizáciu nákladovej kalkulácie odbytového rozpočtu projektu a fakturáciu v súlade s platnými zmluvnými podmienkami projektu
- zodpovedá za vykonávanie kontrolingových procesov na zverených projektoch
- vedie administratívnu agendu ekonomického úseku projektu
- eviduje a kontroluje odovzdanú dokumentáciu ku stavbám potrebnú k ekonomickému vyhodnoteniu a ukončeniu stavby
- vedie a zabezpečuje priebežnú aktualizáciu a dostupnosť všetkej zmluvnej agendy vzťahujúcej sa k vykonávanému projektu

- možnosť dlhodobej spolupráce
- flexibilná pracovná doba
- vzdelávanie
- mladý kolektív
- v prípade potreby ubytovania pre uvedenú stavbu, zamestnávateľ zabezpečí ubytovanie

Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom zasielajte e-mailom na adresu - [email protected] Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o pracovnú pozíciu Ekonóm stavby – Referent kontrolingu za prejavený záujem. Pozývať na osobný pohovor budeme výlučne uchádzačov, ktorí splňujú požadované kritériá na pracovnú pozíciu. Termín pohovoru s vybraným uchádzačom na pracovnú pozíciu dohodneme telefonicky, prípadne e-mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2020 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizovanie a plánovanie práce,
- tímová práca,
- chuť pracovať a učiť sa,
- ovládanie MS Project a Kros výhodou

TSS GRADE, a.s. je stavebná spoločnosť s bohatou históriou a dlhoročnými skúsenosťami pôsobiaca najmä na území Slovenskej a Českej republiky. Hlavnou činnosťou spoločnosti je realizácia stavebných prác spojených s výstavbou, komplexnou modernizáciou a rekonštrukciou najmä železničných a električkových tratí, dopravných a pozemných stavieb a zabezpečenie služieb súvisiacich s nimi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TSS GRADE, a. s.
Dunajská 48
811 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3456015  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac