Mzdový/á účtovník/čka / Personalista/ka

TSS GRADE, a.s.

Miesto práce
Dunajská 48, Bratislava
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800,- eur/mesiac základ + od 400,- eur osobné ohodnotenie v závislosti od praxe a vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie mzdovej agendy podľa platných predpisov
- komunikácia so štátnymi inštitúciami - zdravotné poisťovne, sociálna poisťovňa, DÚ, ÚP
- vyhotovovanie pracovných zmlúv, dodatkov k PZ, pracovných náplní
- organizácia náborov nových zamestnancov
- zabezpečovanie výchovno-vzdelávacích aktivít v rámci organizácie
- spracovanie mesačných výkazov poistného,štvrťročných prehľadov a ročných hlásení dane zo závislej činnosti,štatistických a iných výkazov
-vydávanie potvrdení o výške prijímov
-spracovanie ročného zúčtovania dane zo závislej činnosti

- možnosť dlhodobej spolupráce
- flexibilná pracovná doba
- vzdelávanie
- mladý kolektív

Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom zasielajte e-mailom na adresu - [email protected] Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o pracovnú pozíciu mzdový účtovník/mzdová účtovníčka za prejavený záujem. Pozývať na osobný pohovor budeme výlučne uchádzačov, ktorí splňujú požadované kritériá na pracovnú pozíciu. Termín pohovoru s vybraným uchádzačom na pracovnú pozíciu dohodneme telefonicky, prípadne e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Personalistika

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Úspešný uchádzač musí spĺňať tieto kritériá:
- nevyhnutnou podmienkou sú skúsenosti so
spracovaním miezd minimálne 2 roky
- znalosť príslušnej legislatívy
- bezúhonnosť (výpis z Registra trestov)
- analytické a logické myslenie
- spoľahlivosť, precíznosť,zodpovednosť
- komunikatívnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť zvládať aj záťažové situácie

TSS GRADE, a.s. je stavebná spoločnosť s bohatou históriou a dlhoročnými skúsenosťami pôsobiaca najmä na území Slovenskej a Českej republiky. Hlavnou činnosťou spoločnosti je realizácia stavebných prác spojených s výstavbou, komplexnou modernizáciou a rekonštrukciou najmä železničných a električkových tratí, dopravných a pozemných stavieb a zabezpečenie služieb súvisiacich s nimi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TSS GRADE, a. s.
Dunajská 48
811 08 Bratislava
ID: 2166342   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800,- eur/mesiac základ + od 400,- eur osobné ohodnotenie v závislosti od praxe a vzdelania