Technický manažér

TSR Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2500 € a viac podľa skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie a organizácia investičných projektov
• Výberové konania pri kúpe a predaji hnuteľného aj nehnuteľného majetku
• Prieskum a návrh zlepšení na zvýšenie efektivity
• Predkladanie investičných návrhov
• Zodpovednosť za riadenie technického vybavenia na prevádzkach v rámci celého SR
• Organizácia a plánovanie údržby, servisu a opráv pre všetky zariadenia využívané organizáciou; dojednávanie servisných dohôd s externými dodávateľmi pre údržbu zariadení
• Sledovanie a optimalizácia nákladov na údržbu a prevádzku strojov a zariadení
• Komunikácia s dodávateľmi a zúčastnenými stranami
• Objednávanie materiálov a služieb potrebných pre zabezpečenie prevádzok z hľadiska technického zabezpečenia
• Evidencia toku materiálov v na prevádzkach vrátane presnej evidencie príjmu, výdaja a spotreby pohonných hmôt, olejov a pod.
• Zabezpečenie školení zamestnancov z obsluhy strojov a zariadení používaných prevádzkou
• Zabezpečenie kontrol a revízií zariadení a budov prevádzky v súlade s platnou legislatívou vrátane vyhradených technických zariadení
• Vytváranie a príprava internej dokumentácie a predpisov týkajúcich sa strojov a zariadení využívaných prevádzkou

• stabilnú prácu v modernej medzinárodnej spoločnosti
• zaujímavú pracovnú náplň a rozsah zodpovedností
• otvorenú firemnú kultúru a krátke komunikačné kanály
• vzdelávanie, firemné teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• vzdelanie technického zamerania
• skúsenosti z oblasti riadenia techniky, údržby alebo servisu 3-5 rokov
• anglický alebo nemecký jazyk na aktívnej úrovni
• dynamická osobnosť
• samostatnosť v riešení vzniknutých situácií
• technické myslenie
• iniciatíva vo vylepšovaní procesov
• VP sk. B a ochota cestovať

TSR Slovakia s.r.o. je úspešná a rýchlo expandujúca spoločnosť v oblasti recyklácie a obchodu so železným odpadom a farebnými kovmi. V dynamickom a globálnom podnikateľskom prostredí sa spoliehame na našich zamestnancov, očakávame, že budú flexibilní a iniciatívni a preukážu vysokú mieru zodpovednosti. Podniková kultúra v TSR dokáže individuálne a tímové výsledky náležite oceniť.
Zamestnávame vyše 60 zamestnancov a prevádzkujeme 3 šrotoviská v rámci celého Slovenska. Centrála firmy sa nachádza v Bytči.
Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na web stránke: www.tsr.sk, prípadne na stránkach našej nemeckej materskej spoločnosti: www.tsr.eu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Ženíšková
Tel.: +42072058741
E-mail: poslať životopis
ID: 3626885  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 € a viac podľa skúsenosti kandidáta