Obchodník / vedoucí obchodu - Olomouc

TSR Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Olomouc, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi úspěšným obchodníkem, který stále čeká na svou příležitost posunout se dále? Pokud ano, pak pro Tebe máme zajímavou pracovní nabídku!

Pro olomoucký region hledáme vedoucího obchodu, který bude zodpovídat za nákup šrotu a barevných kovů, řídit obchodní tým v úzkém propojení s výrobou a logistikou. Náš obor má svá specifika a člověk na takovou práci musí být dokonale připraven tak, aby odborně zajistil nákup a prodej desítek tisíc tun šrotu měsíčně, řídil cenovou strategii, eliminoval rizika výkyvů trhu a byl tím pravým partnerem pro svůj obchodní tým a provoz. Proto věříme, že nejlepší cestou k vedoucímu obchodu v TSR je vykročit z pozice obchodníka. Přesně proto hledáme Tebe – úspěšného obchodníka, který bude ochoten prokázat své schopnosti na obchodní pozici ca 1 rok pod přímým vedením jednatele společnosti tak, aby své úsilí přetavil v kariérní postup na pozici vedoucího obchodu.

Náplň práce:

  • odpovědnost za nákup a prodej materiálu ve svěřeném regionu
  • plnění zadaných obchodních cílů
  • péče o stávající zákazníky a získávání nových
  • podpora lokálního týmu provozovny
  • úzká spolupráce s vedením společnosti a jednotlivými regionálními pobočkami
  • přímá spolupráce s jednatelem společnosti

Požadujeme:

  • prokazatelně proaktivní a podnikavý přístup ke svěřeným úkolům
  • silného obchodního ducha, vynikající manažerské a komunikační schopnosti
  • zkušenost na obchodní pozici (min. 4 roky)
  • vysoké pracovní nasazení
  • samostatnost a flexibilitu

Nabízíme:

  • možnost definovaného profesního růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • služební vůz i k soukromému užívání
  • profesní a jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

V případě zájmu o účast ve výběrovém řízení zašlete Váš životopis společně s motivačním dopisem.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4359094  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc