1 500 - 1 800 EUR

Vedúci architekt, interiérový dizajnér

TSPC Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
06.01.2020
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatné riešenie stavebného a architektonického projektu
• plánovanie interiéru a dizajnu
• spolupráca s kolegami - s projektovým manažérom, s vedúcim projektu a so špecialistami pre BIM systém
• vypracovanie stavebných projektov pre umiestnenie stavby, stavebné povolenie a pre realizáciu stavby, inžinierska činnosť, spracovanie projektu v 3D, časové plánovanie postupu počas projektovania, ako aj kontrola stavebného postupu počas realizácie
• komunikácia s kolegami v tíme, komunikácia s klientmi a profesistami

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500 eur - 1800 eur v závislosti od výkonu a skúsenosti

• priestor pre realizáciu vlastných nápadov
• odborný rast v BIM technológiách
• odborné školenia, neustále napredovanie a práca v teambuildingu
• kamarátsky kolektív
• príjemná, otvorená atmosféra a kontakt s domovskou firmou

Informácie o výberovom konaní

• konkurenčná mzda a ďalšie podpory
• ambiciózny mladý kolega s možnosť realizácie vlastných nápadov,
• zaujímavé a rôznorodé projekty, ktoré ponúkajú profesionálne výzvy (rekonštrukcie objektov, športové zariadenia, hotely, súkromné vily atď.)
• profesionálne kancelárske podmienky
• nepretržitý profesionálny vývoj, od organizovania a plánovania práce k realizácii
• priatelská atmosféra s tímom mladých energetických architektov
• školenie a podpora jazykového vzdelávania

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.12.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra a interiérovyý dizájn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ArchiCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• pracovná skúsenosť vo vedení a v organizácii architektonického projektu
• vytrvalosť, pracovitosť a férové jednanie
• precíznosť, dôkladnosť a lojalita, oddanosť k profesii
• nové výzvy, ambície k inovácii rozvoja techniky
• Odborná prax aspoň 5 rokov v oblasti architektonického projektovenia
• odborná znalosť aspoň dvoch jazykov slovenský - maďarký – anglický

Mladá dynamická firma, ktorá sa zaoberá generálnym projektovaním v oblasti architektúra a interiérový dizájn. Venujeme sa BIM projektovaniu, taktiež sa zaoberáme projektovým manažmentom, ako aj technickým dozorstvom. Viac informácií o nás na www.tspc.hu

Dunajské nábrežie 4726
945 01 Komárno

Kontakt

ID: 3623734   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 eur - 1800 eur v závislosti od výkonu a skúsenosti