Можливість для людей з України

Údržbár / pracovník v servise

TSM SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Francúzskych partizánov 5666, Martin-Záturčie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
február 2022
1 000 EUR/mesiac+ odmeny, ktoré sú dôležitou zložkou odmeňovania a môžu aj podstatne navýšiť celkový príjem pracovníka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť TSM SLOVAKIA, predajca úžitkových vozidiel Piaggio hľadá pre svoju prevádzky v Martine údržbára, ktorý bude zabezpečovať údržbu jednotlivých objektov + vypomáhať v mechanickej dielni servisu.
Jeho náplňou práce bude:
- základná kontrola a drobné opravy inventáru + voda, elektrina, kúrenie ... pri závažnejších opravách koordinácia a zabezpečenie opráv externou firmou
- výpomoc na automechanickej a montážnej dielni
- príprava expozícií vozidiel na výstavách a prezentáciách
- údržba zelene a exteriéru prevádzok

- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie + možnosť zvýšiť svoj príjem v závislosti od aktivity
- možnosť sebarealizácie ... široký okruh zaujímavých oblastí práce
- motivačný program stabilnej a úspešnej firmy

Informácie o Vás ( profesný životopis, prípadne podrobnejší popis skúseností a znalostí ) nám zašlite na e-mailovú adresu: [email protected].
S vybranými záujemcami sa osobne stretneme, všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

2

Hlavnou činnosťou TSM SLOVAKIA s.r.o. je dovoz, predaj a prenájom úžitkových vozidiel a nadstavieb rôznych značiek. Okrem vozidiel sa zaoberá aj predajom širokého sortimentu tovaru a rôznej techniky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4505470  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac