Asistentka predaja / pomocná účtovníčka

TSM SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Matušovičovský rad, Vrútky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
september 2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava dokladov k predávaným vozidlam, náhradným dielom a inému tovaru,
- vystavovanie faktúr, príjemok, výdajok a dodacích listov,
- príprava účtovných podkladov pre hlavnú účtovníčku,
- vypracovávanie prehľadov pre vedúceho predaja a predajcov
- pomocné administratívne a personálne práce
- komunikácia s novými aj stálymi zákazníkmi
- zabezpečovanie výstav a iných spoločenských a prezentačných akcií firmy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

630€ nástupný + odmeny, ktoré sú dôležitou zložkou odmeňovania, po 3 mesiacoch nárast aj základnej zložky

- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie + možnosť zvýšiť svoj príjem v závislosti od aktivity
- zaujímavá a rôznorodá práca
- možnosť profesijného rastu v ekonomickej oblasti
- motivačný program stabilnej a úspešnej firmy

Informácie o Vás ( profesný životopis, prípadne podrobnejší popis skúseností a znalostí ) nám zašlite na e-mailovú adresu: [email protected] S vybranými záujemcami sa osobne stretneme. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.9.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, precíznosť a zmysel pre poriadok
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti,
- skúsenosti s predajom a prezentáciou výrobkov sú výhodou
- príjemný vzhľad a vystupovanie sú výhodou
- predošlá prax v technicky a obchodne zameranej spoločnosti sú výhodou

Spoločnosť TSM SLOVAKIA s.r.o. sa zaoberá dovozom úžitkových vozidiel PIAGGIO, ISUZU a BONETTI, vysokozdvižných plošín COMET a širokej palety nadstavieb. Okrem dovozu sa zaoberá aj predajom širokého sortimentu tovaru a prenájmu úžitkových, komunálnych a reklamných vozidiel a rôznej techniky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Nešporova 2
036 01 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivan Haliena
E-mail: poslať životopis
ID: 3738191   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   630€ nástupný + odmeny, ktoré sú dôležitou zložkou odmeňovania, po 3 mesiacoch nárast aj základnej zložky