Údržbár

TSM SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 + odmeny, ktoré sú dôležitou zložkou odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou pracovníka bude:
- základná kontrola a drobné opravy inventáru + voda, elektrina, kúrenie ... pri závažnejších opravách koordinácia a zabezpečenie opráv externou firmou
- výpomoc na automechanickej a montážnej dielni
- príprava expozícií vozidiel na výstavách a prezentáciách
- údržba zelene a exteriéru prevádzok

- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie + možnosť zvýšiť svoj príjem v závislosti od aktivity
- možnosť sebarealizácie ... široký okruh rôznych prác
- motivačný program stabilnej a úspešnej firmy

Informácie o Vás ( životopis, prípadne popis skúseností a znalostí ) nám zašlite na e-mailovú adresu: [email protected]. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Vodičský preukaz

A, B

Práca je vhodná aj pre pracovníka v preddôchodkovom, resp. dôchodkovom veku.
- zodpovednosť a precíznosť
Výhodou pri posudzovaní uchádzača bude aj:
- prax ne podobnej pozícii
- skúsenosť zo zapájaním elektrických zariadení sú výhodou
- znalosť všetkých-možných zručností domáceho kutila výhodou

Hlavnou činnosťou TSM SLOVAKIA s.r.o. je dovoz, predaj a prenájom úžitkových vozidiel a nadstavieb rôznych značiek. Okrem vozidiel sa zaoberá aj predajom širokého sortimentu tovaru a rôznej techniky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3564677  Dátum zverejnenia: 21.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 + odmeny, ktoré sú dôležitou zložkou odmeňovania