Zmenový vedúci/majster

TSC Cleaning, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
6,5 EUR/hod.+ 20 % prémie + ostatné odmeny + príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie malého tímu ľudí, prideľovanie ich na pracoviská, kontrola
• zodpovedá za dodržovanie platných smerníc a firemnú legislatívu
• dodržovanie pracovných a bezpečnostných predpisov
• výdaj materiálu a OOPP pracovníkom
• riešenia zástupov na zverenom pracovisku
• zber pracovne-právnych dokumentov, žiadaniek o dovolenku a ostatných tlačovín týkajúcich sa zamestnancov
• príchody a odchody pracovníkov do zamestnania
• kontrola kvality upratovania a zaškolenie u zastupujúcich či novo prijímaných pracovníkov
• plnenie plánu periodických prác
• práca sa vykonáva aj počas víkendov!!!
• miesto výkonu práce je v areáli JLR - NITRA

Práca sa vykonáva na zmeny vrátane nočných !!!

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať s termínom osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• Skúsenosť s vedením ľudí alebo minimálne 1 rok praxe v obore upratovacích služieb
• Organizačná schopnosť a schopnosť sociálneho kontaktu
• Znalosť práce na PC v prostredí MS Office

Spoločnosť TSC Cleaning, s.r.o sa špecializuje predovšetkým na vykonávanie upratovacích a špeciálnych čistiacich prác v automobilovom priemysle, vrátane upratovania a čistenia administratívnych budov, nemocníc a zdravotníckych zariadení.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Onderčinová
Tel.: +421910597826
E-mail: poslať životopis
ID: 4794690  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.