Pracovník v práčovni

TSC Cleaning, s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac- možnosť práce aj na živnosť - 6,00€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého pracovníka (muža) na jednozmennú prevádzku do firemnej Práčovne v Prievidzi. Ide o prácu v malom, mladom kolektíve.

Po zaškolení jednoduchá obsluha práčok a sušičiek, výmena bandasiek s pracím prostriedkom a jednoduchá obsluha dávkovacieho zariadenia. Manuálne čistenie a dávkovanie do práčok, nakládka a vykládka vozíkov, príprava a finalizácia prádla do prepravných vozíkov.

Pracovný čas: Pondelok – Piatok / ranná zmena, občas práca v sobotu, týždenný pracovný čas: 37,5 hod.

Bližšie info. a kontakt: 0905 668 600, e: [email protected]

- príspevok na stravu
- príplatok za prácu počas víkendu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosť s jazdením na dodávke je vítaná.

- bezúhonnosť
- fyzicky zdatná osoba
- zodpovednosť

Spoločnosť TSC Cleaning, s.r.o sa špecializuje predovšetkým na vykonávanie upratovacích a špeciálnych čistiacich prác v automobilovom priemysle, vrátane upratovania a čistenia administratívnych budov, nemocníc a zdravotníckych zariadení.
ID: 4520367  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac