Mechanik v automobilovom priemysle s praxou s pneumatickými zariadeniami - Nemecko

TS - Industrial Montage s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkam prácu v automobilovom priemysle v Nemecku - nástup možný ihneď.
Hľadám do nášho tímu skúsených emechanikov, pneumatikárov na stavanie liniek od základov a rovnako aj na stavanie strojov.
Podmienkou je vedieť sa dorozumieť v anglickom alebo v nemeckom jazyku a vedieť čítať technické výkresy.
Prax je výhodou.

Svoje životopisy nám posielajte na email: [email protected]. Vyhovujúcim uchádzačom sa ozveme v najbližšom čase.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske, elektrikarske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť, profesionalista, spolahlivosť

Spoločnosť TS – Industrial Montage s.r.o. bola založená v roku 2017 Tibor Sléher. Firma je vybudovaná konateľom spoločnosti na základe skúseností, know-how a kontaktov získaných pri práci v ponúkaných oblastiach. Tým spoločnosť dokáže zabezpečovať kvalitných a skúsených pracovníkov pre práce v automobilovom a strojárskom priemysle, ale aj v oblasti kúrenárstva a vodoinštalácie, nakoľko všetci pracovníci sú vyberaní a preverovaní samým majiteľom firmy.

TS – Industrial Montage s.r.o. poskytuje svoje služby pre automobilový a strojársky priemysel po celom svete v oblasti skladania mašín, montážnych liniek dopravníkovej techniky, strojov a zariadení a mnoho iného. Firma sa špecializuje okrem iného aj na kúrenárske a vodoinštalatérske služby v celej Európe.

Vízia spoločnosti spočíva v tom, že sa nebojí inovácii, zdoláva výzvy, ktoré jej pomáhajú napredovať a nachádza tie najlepšie riešenia bok po boku s jej kolegami, zákazníkmi a všetkými účastníkmi projektu. V neposlednom rade sú pre nás dôležité ako vzájomné ocenenie, spoľahlivosť tak aj spokojnosť na všetkých zúčastnených stranách.

Spoločnosť poskytuje kvalifikovaných špecialistov s dlhoročnými skúsenosťami z montážnej a dielenskej práce, ktorí dokážu samostatne pracovať podľa schválenej projektovej dokumentácie. Naši spolupracovníci disponujú potrebnou kvalifikáciou, odbornosťou a platnými certifikátmi. Výsledkom našich služieb je kvalitne vykonaná práca. Väčšina pracovníkov ovláda minimálne jeden svetový jazyk, prevažne nemecký alebo anglický jazyk, aby mohli byť absolútne samostatní vo vykonávaní svojej práce, aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3128685  Dátum zverejnenia: 11.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou