Kontrola výrobkov, mzda 130- Kč / hod v čistom

Tryton Agency, s.r.o.

Miesto práce
Česká republika, Okres Tachov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
120,- až 130,- Kč

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre ženy aj mužov / vhodné aj pre páry v ČR.
Pracovná pozícia :
- výstupná kontrola kvality automobilových výrobkov
Hlavná pracovná činnosť :
- vykonávať kontrolné činnosti a skúmať funkčnosť jednotlivých produktov

Viac info 00421 918 395 458, 00421 917 376 470 mail : [email protected]
Tešíme sa na spoluprácu

Výhody :
- ubytovanie hradené a zabezpečené aj s dopravou do práce v 2 až 4–posteľ izbách
- výhodné mzdové podmienky od 120,- Kč / hod
- možnosť kariérneho rastu – manažér zmeny, koordinátor, audítor linky, rezident
- nástup priebežne
- práca na dlhodobé obdobie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zaoberá managementom kvality v oblasti automobilového a leteckého priemyslu, ktorá aktuálne pôsobí v piatich štátoch strednej a východnej Európy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Požiadavky :
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- zručnosť
- komunikačné vedomosti
- flexibilita a dôslednosť v 3-zmennej prevádzke
- vstupný pohovor

Cieľom spoločnosti je zosúladiť trh práce tak, aby sme vďaka vzájomnej kooperácii dokázali maximalizovať výstupy spoločnej spolupráce a tým uspokojovali potreby celého produkčného reťazca.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3196650  Dátum zverejnenia: 10.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 120,- až 130,- Kč