Reagujte bez životopisu

Správca/kyňa nehnuteľností - administratívny pracovník SENIOR

TRYES, a.s.

Miesto práce
Palackého, Trenčín
Termín nástupu
01.02.2024 / DOHODOU
1 300 EUR/mesiacIndividuálne odmeny na základe osobných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• PODMIENKA - skúsenosti so správou nehnuteľností na obdobnej pozícii minimálne 2 roky

• Komplexná ekonomická správa nehnuteľností v zmysle zákona 182/1993 Z.z. / bytových domov a komerčných nehnuteľností /
• Práca v softw. programe DOMUS FINUS od spol. ANASOFT
• Kontrola a organizácia termínov a výkonov plnenia v súlade so zmluvami a platnou legislatívou (znalosť príslušných noriem a vyhlášok)
• Kontrola a príprava harmonogramov revízií
• Spracovanie predpisov za služby spojené s užívaním bytov / nebytových priestorov a s tým súvisiace činnosti
• Správa zmlúv a faktúr, vrátane presnosti, včasnosti a vedenia záznamov
• Evidencia a kontrola úhrad za predpis, vystavovanie upomienok
• Spracovávanie ročných vyúčtovaní v zmysle platných právnych predpisov
• Zabezpečenie ekonomickej agendy: vystavovanie odberateľských faktúr,
spracovanie došlých faktúr, spracovanie bankových výpisov, zaúčtovanie,
úhrady a pod.
• Zodpovednosť za portfólio zverených nehnuteľností
• Budovanie a posilňovanie vzťahov s klientom
• Kontrola a zodpovednosť za kvalitu dodávaných služieb
• Komunkácia s dodávateľmi a klientmi
• Komunikácia s orgánmi verejnej a štátnej správy
• Zabezpečenie cenových ponúk a vedenie obstarávaní
• Príprava a vedenie schôdzí vlastníkov
• Pravidelný reporting

• 7hod denný pracovný čas
• Zázemie stabilnej a modernej spoločnosti
• Čiastočne flexibilná pracovná doba
• Zamestnanecké benefity a pravidelné osobné odmeny 2x ročne

Na výberové konanie budeme pozývať len uchádzačov, ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

– SŠ alebo VŠ vzdelanie v odbore zodpovedajúcom danej pozícii

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Domus Finus - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

správa nehnuteľností / facility management

Počet rokov praxe

2

• 2 roky praxe na obdobnej pozícii
• Technické znalosti a skúsenosti v oblasti správy a prevádzky nehnuteľností
• Orientácia v súvisiacej legislatíve
• Znalosť MS Office
• Komunikačné zručnosti
• Empatické vnímanie
• Reprezentatívne vystupovanie
• Organizačné schopnosti
• Orientácia na výsledok
• Proaktívny a prozákaznícky prístup
• Samostatnosť
• Lojálnosť a diskrétnosť
• Flexibilita
• Zodpovedný a pozitívny prístup

Správcovská spoločnosť TRYES, a.s. je súkromná spoločnosť, zaoberajúca sa prioritne výkonom správy nehnuteľností a komplexným facility managementom. Spoločnosť bola založená v roku 2008 na zelenej lúke ako odozva na súčasný stav trhu spoločností a družstiev, ktoré poskytujú služby v oblasti FM. Zaoberáme sa predovšetkým komplexnou správou nehnuteľností a to bytových domov, nebytových priestorov, komerčných a administratívnych objektov. TRYES, a.s. a jej dcérske spoločnosti sú progresívne rozrastajúce sa subjekty vo všetkých oblastiach. Pri každej činnosti sa snažíme postupovať maximálne zodpovedne, efektívne a transparentne. Okrem správy nehnuteľností poskytuje spoločnosť TRYES a jej dcérske spoločnosti na vysokej úrovni aj všetky súvisiace a doplnkové činnosti, ako napríklad letnú a zimnú údržbu exteriérov, upratovanie interiérov, technickú údržbu, inžiniering, rekonštrukcie a poradenstvo, čím sa zaraďuje medzi spoločnosti s najkomplexnejsím portfóliom služieb. Našim cieľom je ponúknuť čo najväčšiemu počtu vlastníkov bytov, spoločenstvám vlastníkov bytov a podnikateľským subjektom služby na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3188287  Dátum zverejnenia: 17.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac