Líder kvality pre dodávateľa

TRW Automotive (Slovakia) s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s kvalitou v automobilovom priemysle, baví Vás práca s ľuďmi a máte radi nové výzvy? Tak sa pridajte k nám!

Vašou úlohou bude:

- vedenie tímu pracovníkov SQA a vstupnej kontroly, kontrola ich činností a koordinácia priorít oddelenia
- plnenie stanovených cieľov pre SQA oddelenie
- definovať stratégie SQA oddelenia a určovanie operatívnych priorít oddelenia
- celková starostlivosť o dodávateľa (APQP, PPAP, komunikácia, vyhodnocovanie a hodnotenie dodávateľov, reporting, audity, IMDS)
- plánovanie a riadenie zlepšovania u dodávateľov
- zabezpečovať kontrolu kompletnosti a pravdivosti PPAP dokumentácie a stavu výrobku v súlade s touto dokumentáciou
- zodpovednosť za aktualizáciu a prípravu interných smerníc a inštrukcií + zodpovednosť za ich dodržiavanie a kontrola ich platnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1800 Eur brutto (v závislosti seniority kandidáta)

- 5% mesačné prémie
- dovolenková a vianočná prémia
- príspevok na dopravu
- čiastočne flexibilný pracovný čas
- short Fridays, 5 sick days
- tréningy, školenia, jazykové kurzy
- skvelá káva :-)
- masáže, kultúrne podujatia, fitness centrá a i.

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ alebo VŠ ekonomického alebo technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- schopnosť viesť ľudí
- komunikatívnosť
- logické myslenie
- systematickosť & štrukturovanosť

Nemecký koncern ZF po zlúčení s americkou spoločnosťou TRW je jedným z troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel. Spoločnosť poskytuje jednu z najširších škál výrobkov pre autá, zamestnáva celosvetovo viac ako 134 000 zamestnancov v 230 výrobných závodoch v 40 krajinách sveta.

Výrobný závod v Novom Meste nad Váhom sa zameriava na výrobu motorov pre posilňovače riadenia ako aj celé systémy posilňovačov riadenia. V súčasnosti zamestnáva približne 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TRW Automotive (Slovakia)
Trenčianska 2571/16
91501 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Urbanovská, BSBA
E-mail: poslať životopis
ID: 3691409   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1800 Eur brutto (v závislosti seniority kandidáta)