Poď do programu Talent Pool (aplikačný inžinier)

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
dohodu
Mzdové podmienky (brutto)
od 850 Eur (v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolventom technickej školy a baví Ťa moderný inžiniering? Chceš uplatniť svoju kreativitu a možnosť prichádzať s vlastnými návrhmi? Ak si si odpovedal/a áno, tak sa pridaj k nám a staň sa súčasťou nášho tímu!

Tvojim Talent Pool projektom bude:
- spolupráca na rozširovaní interného systému o ďalšie moduly
- návrh databázy a logiky modulov podľa špecifikácií a požiadaviek

Čo ponúkame?
- prácu v mladom agilnom tíme
- priestor na zdokonaľovanie sa v technológiách, s ktorými budeš pracovať
- neformálna pracovná atmosféra
- dovolenková a vianočná prémia
- príspevok na dopravu
- čiastočne flexibilný pracovný čas
- short Fridays, 5 sick days
- tréningy, školenia, jazykové kurzy
- skvelá káva
- masáže, kultúrne podujatia, fitness centrá a i.
- Deň otvorených dverí, Family Day, Mikulášsky a Vianočný večierok, vianočný darček

Talent Pool je program určený pre absolventov VŠ na obdobie pol roka s možnosťou získania stáleho pracovného miesta po jeho ukončení (odprezentovaní projektu).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ / VŠ technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý

- Microsoft Visual Studio - pokročilý
- MVC (Model View Controller)
- práca s Google
- samostatnosť
- zmysel pre detail

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3679358  Dátum zverejnenia: 2.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 850 Eur (v závislosti od skúseností kandidáta)